SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931638

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3374
heehh ja w czerwcu cisnalem 50 kg a tera cisne 74 ( powaznie mowie ) a najwiekszy wzrost formy mialem gdy z kolega zastosowalismy serie w ktorych mi pomagal przy ostatnich powtorzeniach ( wyciskam sam az nie mam sily podniesc do gory i wtedy przy jego minimalnej pomocy robie jeszcze 3-4 powtorzenia ) takie cwiczenie wprowadza miesnie w niesamowity stan napompowania wszystkim polecam takie cwiczenie
ps wyciskalem od czerwca do wrzesnie codziennie dopiero pozniej wprowadzilem sobie plan
pozdro all

trzeba być twardkim a nie miętkim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
mpacko : po jakąś rozpiskę zgłoś się do dzaiału dieta. Chociaż nie musisz trzymać się ścisłej rygorystycznje diety, wystarczy, że będziesz jadł dużo i dobrze, trochę intuicyjnie. Jedz,chude mięso najlepiej kurczaka, makarony, kasze, ryż, orzechy, nabiał, sery, jajka (w umiarkowanej ilości), ciemny chleb, pij mleko i dużo wody, to tak ogólnie. Musisz przedewszystkim spozywać więcej kalorii niż spalasz, przy czym kalorie te muszą pochodzić z odpowiednich produktów - między innymi tych które wypisałem.

Stara_Ekipa : większość takich wielkoludów ma osiągi siłowe podobne do twojego kumpla. ale możesz mi wieżyć, że gdyby zaczął ćwiczyć osiągnąłby zapewne lepsze efekty niż ja cz Ty czyli osoby o raczej drobnej budowie ciała ( z twoich wypowiedzi wywnioskowałem, że takową posiadasz )

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lord zgodzę się, ale on ćwiczył jakoś z maja na czerwiec, czy jakoś tak. Mówi, ze 45kg sztanga wyciskał sobie 20powtórzeń. Więc tachnąłby to... ale teraz to mu siła spadła...fenomenalnie...

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Daniello nie powinno sie czegos takiego robic . Pare razu juz sie pytalem na forum i u siebie w silowni to najwyzej jedno gora 2 powtorzenia moze ci pomoc kolega i nie wiecej .
Wtedy jest to trening bardziej silowy bo wykonujesz np 4 ruchy sam zamiast prawidlowych 7-8 powt Te 3 ci musi pomoc kolega .
Ja nie cwicze na sile i kazde cwiczenie robie powoli i dokladnie a szczegolnie wszystkie wyciskania ,uginania i prostowania rak .
Tzn ok 3 sec faza opuszczania ciezaru 0 sec przerwy miedzy opuszczaniem i podnoszeniem i ok 2 sec podnoszenie .

"U-u-uwaga wszyscy do schronu Mag super hiper mega EmCe w kolejce do mikrofonu"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patriot jaki masz trening na łydki?.

"misiek i co dalej?. nie wiem, ale jak wstałeś to mi nalej..."

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak myślicie jesli pije mleko zeby dostarczyc bialka to ma byc to mleko odtluszczenoe czyli 0% czy moze byc to 2,0% lub 3,2%?????



tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Wspiecia ze sztanga na karku na sownicy smitha z dwoma talezami pod palce 20 20 10 ruchow , Wspiecia na palcach na maszynie siedzac 15 15 (jak czuje ze za malo to jeszcze 15) i wspiecia odwrotne rowniez na maszynie smitha z samym gryfem .
Tzn stoisz na pietach i unosisz palce do gory. 15 15 15 serii

"U-u-uwaga wszyscy do schronu Mag super hiper mega EmCe w kolejce do mikrofonu"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
mpacko 0.0 to jest woda a nie mleko , ja jak pije to 0.5 i to nie wiecej niz 200g dziennie do odrzywki .
Pozatym dzisiaj zmieniam dietke .
Stary mi l-karnityne kupil i ziolka na odchudzanie .
Przechodze od poniedzialku na ok 220 g bialka dziennie i teoretycznie 4-4.5 g wegli (zobaczymy jak to bedzie szlo) i bardzo malo tluszczu . Potrzymam tak do stycznia a pozniej znowu do kwietnia na mase i znowu rzezba . Zobaczymy jak mi odchudzanie wychodzi .

"U-u-uwaga wszyscy do schronu Mag super hiper mega EmCe w kolejce do mikrofonu"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patriot masz moze jakies swoje zdjecie zeby zamiescic na forum??
bo ciekawy jestem jak wygladasz :) (na ie jestes pakerny :) )

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Heh pewnie ze mam ale jakos nie mam ochoty sie pokazywac publicznie .
W bluzie i w jeansach nie wygladam nadzwyczajnie ( no moze poza nogami bo faktycznie to sie wyroznia .Tu sie moge pochwalic .) .
Teraz mam cel zeby zrzucic ze 3 kg i znowu mase robic .

"U-u-uwaga wszyscy do schronu Mag super hiper mega EmCe w kolejce do mikrofonu"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium