SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931452

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
hej ludziska po dzisiejszej niepelnej roagrzewce bika rozpoczalem regeneracje (ekipa prez pewien czas nibedziesz sam ). no i wlasnie mam takie pytanko po 4 miechach na mase jak długa powinna byc regeneracja? czy mam przestac brac odzywki?


mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240


joker dzieki za sog'a pomimo ze on chyba i tak nie wszedl...

StaRa_EkiPa - daltego tak mam poniewaz moj brat na kazdej dzielnicy ma wielu znajomych... a wogole jak juz kiedys mialem dostac od pewnej dzielnicy z moim bratem to juz miala byc zbierana ekipa z silowni(lacznie z pawlem ) ale w ostatniewj chwili powiedzieli ze nic do nas nie maja...... a jesli chodzi o motor to dzieki!!

Cannon - nie ma sprawy wiec: Derbi Gpr 50r (replica) jest to firma hiszpanska ktora przejelo kawasaki i on jest teraz importerem tej marki na swiat.. wiec jak by cchial obejrzec go na zywo to w co drugim salonie kawasaki jest tez marka motorow "derbi" - wartosc siega 11.500 zl. pojemnosc jest 50ccm lecz ja mam aktualnie 79ccm(kupilem tuningowy cylinder airsal'a - 700zl) oraz wydech tuningowy rowniez "rafal" za tak samo 700zl... lecz ja polecam wydech z firmy "polini" albo "gianelli" lub "arrow". Przed tuningiem po odblokowaniu mial 9km i predkosc max. 105km/h!! po tuningu jechalem nim okolo 125-130km/h.... dlatego nie wiem ile dokladnie poniewaz licznik jest wyskalowany do 120km/h... w terazniejszych modelach jest juz do 140km/h a moc aktualna jest okolo 11km...przyspieszenie trudno mi powiedziec... ale przykladowo powiem Ci ze samochod typu seiccento czy tico albo jeszcze gorsze nie maja co sie na przyspieszenie nawet probowac... kazdy powie teraz to co to za scigacz... ale nie... wlasnie to nie jest scigacz tylko motorower na karte motorowerowa!! a woli przypomnienia motorower w polsce max. predkosc moze osiagac 45km/h wazy 130kg a zbiornik paliwa wynosi 7,25l. obrotomierz jest wyskalowany do 14.000 obrtow (!!)... dlatego duzo pali bo to jest silnik wysoko obrotowy czyli okolo 5,5l na 100km jak bys chcial jeszcze cos wiedziec to pisz... a ja jeszcze bede kupowal do niego gaznik delorrto 25mm... seryjny jest 15mm i ten cylinder dostaje za malo paliwa i nie wykorzystuje w pelni swojej mocy... i to juz bedzie pelny tuning silnika jaki mozna zrobic w motorowerze tego typu... tylko ze bedzie wiecej pali ;-( a zamieszcze jesze jedno (jak narazie ostatnie) zdjecie mojego motorku... bo bede sie koledzy zloscic i mnie wygonia do innego dzialu...
mpacko - wielkie dzieki!!

d.j666 - i tak powinno byc...

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
hmm kileri,,,, mi siem wydaje że noramalna koło 2 tygodniakuuf
może się myle więc mnie poprawcie

a jeśli juz sobie obiecujecie panowie to ja sobie też obiecam że do wakacji będe miał 100 w klacie a w biku 31-32 i uda mi sie mysle chodź z klatą nie wiem czy nie przesadziłem hehe

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe jak juz tak sobie wszyscy obiecuja to ja tez sie pochwale swoim postanowieniem ze do wakacji musze miec 110 w klacie i 37w bicu

..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde czuje się stary wszyscy tutaj piszą testy gimnazjalne, a ja siedze w liceum i jeszcze dwa lata i matura

Joker dobra historia, ale mnóstwo błędów ortograficznych np. "CHANTEL", "W PRZECIONGU" zajrzyj do słownika, ale ogólnie dostaniesz SOGa za nawrócenie

Ekipa Ty nie jesteś ze Sląska tylko z Dolnegośląska, a to duża różnica, bo Wrocław jest nasz i całe województwo!!!

Swietlik prosze nie zchodźcie na temat motoryzacji, bo to nie jest ten post, a ja nie mam o tym zielonego pojęcia i tylko będę się denerwował (możecie pogadać z Cannonem na gg).

Mpacko już po tygodniu zobaczysz w lustrze, że mięśnie robią się pełniejsze (o ile będziesz odpowiednio dawkował i zachowywał zasady)

Dobra chłopaki zejdźcie już z Cannona, brał i może teraz zmądrzał, a wszyscy piszecie, że on powiedział , że nie ma skutków ubocznych po metce, a przecież powiedział, że są minimalne przy odpowiednim zabezpieczeniu. Ja przychylam się do jego zdania, ale nigdy nie będę koksował, bo dla mnie nie będzie frajdą jak wyjdę na basen i będę wielki dzięki chemi. Przecież teraz co drugi się kuł, albo żar jakieś świństwo. Poprostu wyjdę wielki dzięki ciężkiej pracy i wtedy będę miał satyswakcje!!!

Mpacko życzę Ci żebyś osiągnął swoje postanowienia, ale jak na mój gust to trochę wygurowane.

Emete Twoje postanowienie jest realniejsze. ale klatka tak szybko nie rośnie.

Oczywiście wszystko zależy przedewszystkim od genetyki, bo to ona steruje przyrostami niestety

Jak już mówimy o postanowieniach to ja postaram się zrobić 108 w klacie i 38 w bicu, zrzucić w pasie do 80 (bez zbytniego spadku z wagi) do lipca. Miejmy nadziejem, że mi i wam się uda!

Powodzenia wszystkim na testach, złamcie ołówki!!!

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wam lekture dałem do czytanie nawet nie przypuszczałem, że tak dużo wyjdzie. Czytanie ze zrozumieniem to wam się przyda na testach.

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja Sie rozpisze teraz Kieruje do SWIETLIKA ale poczytajcie sobie i stwierdzcie czy glupoty mowie czy nie. Albo moze tak czy mi wiezycie czy nie.

To tak ja opisze jak sie ta moja przygoda cala zaczela. A wiec zaczalem chodzic 6lat temu na basen i chodze az do dzis czyli 6lat na basen to jest juz cos do tego doszlo w tym czasie jak mialem okolo 12-13lat Karate kyokushinkai zdobylem tam pare pasow i odechcialo mi sie chodzic pozniej musialem chodzic na cwiczenia korekcyjne platne. Na przeciw sali w ktorej odbywaly sie cwiczenia na ktoore chodzilem znajdowala sie silownia full wypas byla ona najlepsza w calym moim miescie poniewaz byla spasorowana przez elektrownie. Od czasu do czasu chodzilem i ogladalem jak pakerki daja czadu z poteznymi ciezarami chcialem wygladac tak jak oni ale jeszcze mnie do tego nie ciaglo a pozatym niemoglem wtedy bo mialem 14lat i na te cwiczenia chodzilem i basen bo mam skrzywienie kregoslupa o iles tam stopni dokladnie nie pamietam i do tego jeszcze asymetria klatki piersiowej(z jednej wyzej z drugiej nizej) dzis tez to mam ale w miejszym stopniu. Gdy mialem 15latek 2klasa gimnazjum kumpel kupil sobie sztangielki 2razy 4kg:) i dawal tym czadu wtedy pomyslalem ze tez by sie przydalo troche wyrobic miesni tym bardziej ze wkurzali mnie tacy goscie ze szkoly a u mnie w klasie same cioty to by niedaly rady a ja sam tez nie wiec zaczolem pakowac pierwszy kontakt z silownia. Istruktor wyslal mnie na rowerek hmmm dla mnie bylo to smieszne chcialem isc odrazu na sztange. Ale powiedzial ze to jest rozgrzewka wiec jechalem i wiesz jade jade juz 20min w koncu mowie ******le to ide na na lawke pozioma wtedy on mi pokazal jak to wszystko mam robic lecz leksza byla bardziej zajety soba bo tez cwiczyl. Mialem wtedy nalozone w sumie na sztandze 10kg po 5 z kazdej strony + sztanga wazyla 15kg czyli 25kg dla mnie bylo to duzo wtedy zrobilem tym tylko 20powtorzen.

Chodzilem na ta silownie 3razy w tygodniu szybko zakumplowalem sie z instruktorem. Szybko tez dodawalem sobie kg na sztange w przeciagu 2miechow z 25kg doszlem do 45kg to sie wtedy cieszylem juz bo duzo moim zdaniem. Ale juz po pierwszym miechu zakupywalem moje pierwsze odzywki typu Gainer, TopMass, MassGain w pozniejszym czasie doszla kreatyna, HMB, Lecytyna, Kolagen, Glutamina, oczywiscie dextroza tez do kreatyny. W sumie cwicze juz 8 miesiecy zaczlem w wrzesniu-pazdzierniku ale cwiczylem jeszcze jakies 2miech w domu pąpki, brzuszki, podciaganie na drazku itp no i plus te 6lat na basenie.

Zaczolem cwiczyc z powodu kapleksow poniewaz garbilem sie mocno i jeszcze ta asymetria na klacie normalnie dol. Na dzien dzisiejszy jest duza poprawa w samej mojej postawie dlatego jak ktos ma skrzywienie kregoslupa i sie do tego jeszcze mocno garbi to zachecajcie tego czlowieka do pojscia na silownie bo to wszystko idzie wyprostowac ale tylko silownia i basenem bo korekcyjna to syw jeszcze bardziej mnie po tym pokrzywilo. Jesli chodzi o to ze sobie skrzywi kregoslup ciezarami to tez nie ma obaw istruktor powiedzila mi ze moge wszystkie cwiczenia robic ale na siedzaco lub na lezaco wszystki oprocz cwiczen w ktorych trzeba stac.

Dzis to ja jade na klate 75kg seriami natomiast jednorazowo 90kg. Biceps to biore sztangielka 22kg o oprciu o kolano seriami. martwy ciag kolo 60-70kg

Swietlik chciales jeszcze znac moje wymiary czyli na dzien dzisiejszy to tak Biceps 37cm Klata 108cm Udo 55cm Łydka 38cm W sumie na nogi to ja nie jade dlatego taki marne wymiary.

A co do metki to mialem i mam jeszcze Ruska metke kupilem za 80zl drozsza niz polska poniewaz jest to najnowsza metka z zmilizowanymi skutkami ubocznymi jest ona z firmy AKPUXUK

Jakie mailem poniej osiagi to powiem tak ja to chcialem glownie na mase. Bralem tylko jeden cykl byl on taki 1tbletka przez 28dni po dwie tabletki i na koniec znowu jedna tabletka czyli wychodzilo kolo 60tabletek. I teraz tak w trakcie chce Ci sie strasznie jesc praktycznie moglbys caly czas cos wp*****lac jest tez agresor co dla mnie bylo spoko pewny siebie itp Skutkow ubocznych niemialem nic oczywiscie napewno bylo tam jakies rozregolowanie gospodarki hormonalnej ale to wszystko po takich malych dawkach wrucilo w 100% do normy. Co Ci tu jeszcze napisac???? aha zyskalem w trakcie cyklu 10kg na masie z tego 2 poszly po zakonczeniu czyli zostalo 8kg na czysto tylko teraz wzucilem sobie trening na rzezbe wiec znowu zrzucilem 3kg. I na dzien dzisiejszy waze 78kg

A co do wymiarow to na biceps 3cm na klate 8cm a na inne miesnie nie zwraclaem uwagi.

Najbardziej mam rozwiniete miesnie brzuch i klate i plecy. Pozniej biceps przedramiona. a na koncu to barki, triceps i nogi.

Nie namawiam do mety ale ja po tej nowiutkiej ruskiej mailem fajne rezultaty i zadnych problemow i tylko jeden cykl wrzucilem drugi moze za rok albo dwa. aaaaa jesli chodzi tez o ruska mete ale z firmy reaktor to jest syf ona jest bardzo toksyczna przynajmiej tak mi mowili dlatego leci po 40zl.

Na dzien dzisiejszy mam 16lat i do 3gim. chodze i tez pisze w czwartek i piatek te cholerne egzaminy ale tez to ******le.


A jesli chodzi o motro to rzeczywiscie za***ioza ale ja chce sobie kupic Aprille Futura 125cm3 za 5000zl z 1992roku ma 35km i daje bez niczego 160km/h a do 180km/h powinna docis. Natomiast na taka bryke jak Ty masz to mnie niestac:(



Pozdrowka Swietlik i do was wszystkich

Ps. Nawet ladna laske Swietlik masz.

Wszystko co nas nie zabije, umocni nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo...
Joker obcykałem czy nie masz żadnych przycisków na prąd (takich trików) w łapce i wyciągam swoją A tak poważnie to sztama...
Magik_xx "chemi" Słowo "chemii" piszę się przez 2 i!. Zajrzyj czasem do słownika
Poza tym wy macie spać, a nie siedzieć do 1 na forum! (Cannon)
Ja też mam postanowienia: (tzn. siłowe na ten rok zrealizowałem np. wyciskanie, martwy ciąg, uginanie przedramion ze sztangą stojąc) już w marcu- kwietniu
Ale moje postanowienie na wakacje, to rozpocząć treningi i odzyskać to co straciłem, oraz rozciągnąć się za***iście... i nie pić
Życzę wam aby wasze postanowienia wam wyszły
Świetlik za***iste ten twój motorower, jeździsz z nim do szkoły?.
Magik co Ty mi za format wysłałeś? 80x80 pikseli?!. Nie masz większego formatu??.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
___________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
A TAK PO 6 MIESIĄCACH: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=84414&whichpage=1&crc=2919321#post13

________________________________________________
HST: "Kilka minut z nią"
Ascetoholix: "Plany"
Eminem: "Sing for the moment"
Coś w tych kawałkach jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
jak zwykle zakwasów zero mam do was pytanie czy 5 dniowy trening na mase nie jest za częsty ???
jak wszczyscy coś postanawiają to ja też przed wakacjami dojść do 95 w klacie i 32 w bicu
nara ide do budy i mam sprawdzian z chemii jakieś stężenia głupie
dzisiaj mam bic i grzbiet narx

mięśnie to podstawa
Zapraszam na strone
www.silka.prv.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
ej stronbart !!!! Jak ćwiczysz??Bo nie można ćwiczyć za czętso klaty i barów a inne mniejsze mięśnie możesz pakować co 2 dni bez problemu.Tak wogóle to ćwicz a się wyćwiczysz ,bo ja ćwicze 1,5 miecha i mi przyrosło około 1,5 cm w bicu a w klacie 2 cm i się ciesze także do wakacji może zrealizuje plan

Pozdrawiam i ćwicz

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium