SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919615

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
szpecu megabol jako firma jest według mnie jedna z najgorszych, ale kreatyny az tak złej nie mają

strong07 spec napisal Ci 30-40g bialka przed snem ale te bialko mówie Ci ze obciąży tylko organizm na noc, kup wpc jest tanie i dobre. bo zazyciu kreatyny nie nalezy nic jesc przez 30min(jedynie do niej jakiegos stymulatora insuliny) kreatyna musi sie wchłonąć

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki SCDriver poprawie . Jeszcze jedno pytanko.Jak długo ma trwac dzienny trening(około}??.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 614
Rubcajs:
1h do 1h 30 min to wystarczająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od 1h do 1h30min?Na klate i na bica,jak bym robił 4 serie na kazde to jakie długie bym musiał miec przerwy miedzy seriami ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1031
Ktos z was na pewno brał kiedys kreatyne. I jakie mieliście efekty tzn chodzi mi o wage i po jakim czasie mniej więcej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 614
1h do 1h 30 min mialem na mysli caly trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem początkujacy, no to jest cały trening ??? Chodzi pewnie o obeody?? 2 * 4 serie po 10 powt. o to??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obwody a nie obeody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1295
mi trening zajmuje 1h

wOOfer: witam!

Spec: stosuje kreatyne z megebola i uwazam ze jest bardzo dobra (na mnie dziala)

Saddam: po 2 tygodniach (kreta + dieta + trening) przy dawce 5g dziennie u mnie przybylo: 3,5 kg masy, klata 2cm, udo 2, bic 1,5cm

Strong07: to git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 871
Rubcajs jezeli chodzi o trening to najlepiej polaczyc klate z tricem, a plecy z bicem, a na dodatek ty chcesz robic triceps dzien po klacie, a podczas jechania klaty triceps tez pracuje. I mozesz go latwo przemeczyc.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium