SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921204

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LoL jutro sie zapisuje do Profesionalnej Silowni bedzie mnie to troche kosztowac ale czego sie nei zobi hehe

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
magik_xx --> my z podkarpacia mamy takie wymiary ze wzgledu na Czarnobyl ( tu bylo chyba najwieksze promieniowanie) , dzieki niemu jestesmy wieksi i silniejszy.
( oczywiscie zartuje )

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
hehe podkarpacie rulz sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich ja juz za tydzien robie rekord na klate bede mogl sie z wami powiedzielic moim osiagnieciem a narazie regeneruje sie w zaciszu swojego domq

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
****a ledwo sie ruszam
Zrobilismy sobie w szkole sparing na rekawice z kaskami .
Na poczatku wszystko ok bylo ale pod koniec to m. brzucha juz wysiadaly .
Raz typek (190 , troche leszczowaty ale 90 kg wagi) zaczal mnie okladac po gardzie , zchylilem sie i na slepo wypuscilem prostego . Koles az odskoczyl bo wlasnie sie do cioslu skladal i dostal z calej sily prosto w szczene . Poszla mu lekko warga i mu sie odechcialo .
Wlasciwie ani razu nie dostalem , poza jednym kiedy byl remis bo sie z typem z ktorym mam wlasna silke nap*****lalem i obaj nie wytrzymalismy bo ciagle na korpus ciosy szly (obaj brzuch robilismy wczoraj )
Ale jednak kaski tez nie daja duzo bo jak sie trafi prosto w nos albo w szczene (nie mowie o sierpach) to wlasciwie nic nie daja .

Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
eeee, niezly z ciebie killer :) u nas w szkole takie cos nie przejdzie :( glowny powod: brak sprzetu :> ale na osiedlu robimy czasem, tyle ze na same rekawice, fajna sprawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
2 pary rekawic byly moje z silki do tego jeszcze typek przynisl dwie pary i dwa kaski.
Wszystko bylo na legalu bo nam szkola pozwolila i sie tluklismy przy istruktorze judo ktory ma z 165 a rozpykalby nas wszystkich jedna reka .

Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
u nas moze by i dalo sie zalatwic, tylko pewnie trzebaby ochraniacze na glowke, bo nasi w-f'isci to sa teges... ;) jeden ma ze 45 lat i 2m wzrostu i sie chwali ze spokojnie podnosil 150kg na klatke;p, 2 gra "zawodowo" w siatke i ma zaszczyt mnie uczyc, a trzeci to juz spokojnie po 50, ale jest spox, zna sie dosyc dobrze na kulturystyce i jakies plany indywidualne uklada, ale po co ja sie rozpisuje o moich nauczycielach ? :), biliscie sie w sali gimnastycznej? my nie mamy w trakcie budowy :), a to jakies zawody byly? losowania przeciwnikow? czy kto z kim chcial :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Nie bilismy sie w auli szkolneh a typy obok graly w ping ponga bo tak byl tylko jeden nauczyciel potrzebny

A losowan nie bylo bo wlasciwie 4 typkow (w tym ja ) rozkladalo wszystkich . Reszta po prostu nawet jak umiala trafiac to niestety nie ta karegoria wagowa .
Ja nawet na tych slabszych kasku nie zakladalem bo musiliby naprawde mocnego sierpa trafic zeby mi cos rozwalic . I tak jestem troche poobijany ale to normalka (lekko peknieta warga , troche mnie nos boli)
Sam napewno wiecej spowodowalem kontuzji . Jednemu typowi warge rozcialem , drugiemu troche oko spuchlo jak sie odslonil i chcialem od dolu trafic a ten sie akurat schylil i jednemu co wogle chyba nigdy nie mial rekawic w rekach troche nos rozwalilem i mu krew poleciala (tez zabardzo nie wiem jak bo to jest problem tak walnac prostym w rekawicach zeby nos rozwalic .


Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
zabijaka
a rekawice do koxu czy kickboxingu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium