magik jednak trenownie go co drugi dzien bo tak by wyszlo przy robieniu 3 razy w tyg nie bylo by malym katowaniem
Pit Bull Gangland
..:::
d.j666
:::..
Pit Bull Gangland
..:::
d.j666
:::..Ilość wyświetleń tematu: 2184926
Pit Bull Gangland
d.j666
:::..+++++++++++++++++++++++++++++
-T-O-M-E-K-
+++++++++++++++++++++++++++++
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wymiary.html (Moje Wymiary po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wykresy.html (Moje Wymiary + Wykresy po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach) 
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
Da Rude - Sandstorm to jest to, polecam!! 
, korde no ani twojego ani mojego zaden mistrzu niesprawdzil. normalnie skandal hehe
!! za kare ty bedziesz najlepszym strong a ja kolturysta hehe.albo na odwrot, jak ci sie pomysl zemsty podoba??
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
Da Rude - Sandstorm to jest to, polecam!! 
<DUPA SRAKA SIKI KUPA>
spadek niezly bica (zawsze robilem all serie 10kg a teraz macham ten 10kg i juz nie mam sily i dobijalem 7,5kg :/ ) a na dodatek koles urwał linke do wyciągu dolnego ktorey zaraz mialem robic
... dopiero we wtorek to zrobie :/ kaszana... A najlepsze teraz... Taka baba co cwiczy karate jest instruktorką to pyta sie mnie i kolegi ale raczej mnie bo kolega dopiero 2 lekcja... jaki trening cwicze czy na mase sily itd a ja jej mowie ze na mase a ona ze nic nie osoagne jak bede tak cwiczyl ze bede mial 0 przyrostow tak jakbym sobie machał piórkiem w powietrzy ... ja zrobilem wielkie oczy
i po cichu fala z niej... mowi ona ze nie trzeba robic woggul przerw miedzy seriami np bica robie jakies cwiczenia a pozniej bez odpoczynku trica
co ona gada se mysle... I najlepsze (to juz mnie rozbroiło) mowi ze nie mam zadnych efektow mojego machania a ja jej zaczynam wymieniac i gebe zamkneła
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wymiary.html (Moje Wymiary po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wykresy.html (Moje Wymiary + Wykresy po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach) 
a i jeszcze 1 mowila chyba tego nie napisalem ze tam wszystkie dziki co sa na mojej silce to dają w żyłe
a ja gleba
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wymiary.html (Moje Wymiary po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_wykresy.html (Moje Wymiary + Wykresy po 4-ech Miesiącach)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach) 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły