SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933873

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Siemka, ja tez nie mam juz 16 lat, ale coz, nic z tym nie zrobie :-/

Jarek niezla dieta, 4 tys. kcal, masa powinna niezle pojsc, a co do treningu powiem raczej, ze pomylka - nie rozwiniesz wszechstronnie miesni wykonujac tylko jedno cwiczenie(ew. dwa) na dana grupe miesni. Np. zapomniales kompletnie o tylnych aktonach barkow. Takie miesnie jak biceps trzeba bardziej wszechstronnie zaatakowac niz tylko uginaniem przedramion ze sztanga - zamiast 5 sierii uginania ze sztanga wykonaj 3 takie serie i 2 uginania ramion ze sztangielkami w chwycie mlotkowym - poprostu urozmaicil bym trening o dodatkowe cwiczenia i ograniczyl serie.
Sam siebie znasz najlepiej, jesli taki plan dziala na Ciebie dobrze to zycze przyrostow - Powodzenia.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Mottor po części masz racje, ale trening jest tak wszechstronny ze angazuje praktycznie całe ciało więc i zawsze w jakis sposob te małe partie jak tylne aktony barków np przy podciąganiu na drążku, pozatym skupiam sie na samych złożonych ćwiczeniach na daną partie które w sumie angażują ją najbardziej oraz pomocnicze polbiskie partie i chce zobaczyć co z tego wyniknie, podobne trneingi robiło wielu dawnych kulturystów, jak to będzie to sie okaże. Zresztą podobny sposob treningów to HST tylko ze tam robi sie 1-2 serie a ja robie po 5 ale trening jest masakrycznie intensywny i ja to lubie
always hardcore, czas pokaże czy dobrze wybrałem, lubie eksperymentować

aha i co do zakwasów- też uwielbiam je mieć wtedy czuje ze poćwiczyłem, najbardziej mnie jednak dziwi taka sprawa że na łydkach dzien po treningu mam małe zakwasy a 2 dni po większe-dziwne troche

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2005-08-09 20:24:57

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Yarekbboy - i co lepsze masz efekty jak cwiczysz w ten sposob niz np. treningiem dzielonym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
kojot15 dopiero 2 treningi za mną także ciężko powiedzieć

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No chyba ze tak, za miesiac powinnienes juz wiedziec ja tam dzis ide sprobowac zrobic klate ale nie wiem czy dam rade bo troche oslabiony jeszcze jestem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
"Twoje ciało ma swoje cykle. Jeśli poziom twojej energii jest niski nie forsuj się podczas sesji treningowej. Po kilku dniach poczujesz się lepiej i będziesz w stanie trenować z maksymalną siła nawet zmuszając się do większej pracy." by Franco Columbu

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
major_16- zgadzam sie z tymi slowami nie zawsze mozna wykonac tak samo ciezki trening chocby sie nawet chcialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
always hardcore, teraz musze 2 dni czekac na trening (((

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20258
witam tez mam 16 lat na forum siedzie okolo pol roq ale przygode z silka zaczolem 2 miesiace temu. moje wymiary to
wzrost 178cm
waga 70kg
rekord na plaskiej to 85kg
lapa zalosc 33cm ;/ najwieksze kolopoty z lapa mam
pas 77cm
klata 102cm
barki 118cm

trening

poniedzialek klatka

1.wyciskanie na plaskiej 10/8/6/4/2/2
2.wyciskanie na skosie 10/8/6/4/2/2

wtorek biceps

1.kolanko 8/8/8/8
2.uginanie rak ze sztanga 8/8/8/8
3.chantle 8/8
4.dwadziescia jeden 2 serie

sroda wolne

czwartek bary

1.wyciskanie sztangi przodem 10/8/6/4/4
2.wyciskanie sztangi tylem 10/8/6/4/4

piatek triceps

1.francuskie wyciskanie sztanki 8/8/8/8
2.wastkie wyciskanie sztangi 10/8/6/4
3.--- jedno wlasnie cwiczenie mam tez 4 serie robie

sobota i niedziela wolna

nie biore zadnych supli narazie nie mam diety staram sie jesc duzo ale tez nie byle czego

mam bardzo dlugie lapy ;/ moze podpowiedzie cos co moglo by powiekszyc obwod mojej sipki :] bo mam z nia klopoty wszystko ladnie idzie klatka bareczki ale lapa mala :( ocencie trening itd pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
plan jest dziwny, klatka i barki traktujesz lajtowo, bicpes katujesz na maxa, ogolnie za duzo seri robisz, lepiej zrobic 3/4 rozne cwiczenia na klata np.(plaska/skos/rozpietki/porecze) i po 3 serie kazdego z nich

looknij na http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

.: Czlonek Carki Clan :.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium