Szacuny
0
Napisanych postów
51
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
672
Mi to obojętne !!! czy masy mięsniowej czy tłuszczowej .... tylko zeby jak najszybciej .... trenuje średnio 5 razy w tygodniu ... biegam..troche siłowni...karate... i nie bars nie moge nic przytyć jem w**** aaa nic nie tyje.... :(((
Szacuny
0
Napisanych postów
69
Wiek
36 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
18068
Po miesiacu moze nie byc efektów . Dopiero sie ucze ,zeby wszstkei ruchi i cwiczenia wykonywac poprawnie . Aha i jeszcze jedno powiedzcie mi jak to sie oblicza ile sie wyciska.Na razei nie biłem rekordów bo cwicze sam i nie ma mnie kto zaasekurowac zeby mi sztanga nie ******lła , ale podnosze 6 razy gryf z obciazeniem 25 kg. z gryfem 20 kg.
Doradzcie mi ile posiłkow dziennie jesc i w jakich godzinach .
Szacuny
3
Napisanych postów
302
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7924
Kom@ndir: Wiesz jest różnica ja np. wolę mieć mięśnie zamiast tłuszczu ale może jestem ewenementem Phoenix: Nawet silny jesteś 45 kg* 6 nie taki najgorszy wynik jak na początkującego
Ciekawego stwierdzenia tu użyłeś "jak się oblicza ile się wyciska" to się nie oblicza tylko się wyciska .. A tak na serio to jak wykonasz jakimś ciężarem 8 powtórzeń (max) to jest to 80% ciężaru maksymalnego
np. 8*50 kg to najparwdopodobniej by taka osoba podniosła na maxa 60 kg
Szacuny
2
Napisanych postów
8
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
77
zaczynałem w wieku 15 lat wazyłem 54kg i miałem 30cm w bicepsie a obwód klatki nie przekraczał 90. po 6 miechach intensywnego treningu waze 77 kg w bicepsie mam 37 cm a w klatce ponad 100. w tej chwili nie cwicze juz od 3 miechów bo mam problemy z e stawem barkowym.od kwietnia zamierzam wznowic trening i mam nadzieje na duze efekty.
Szacuny
3
Napisanych postów
302
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7924
bulcok: brawo!!! za niezłą ściemę..
I sprawa - 23 kilo w ciągu 6 miesięcy graniczy chyba z cudem (no chyba że jest to tłuszcz) bo normalnie przy bardzo dobrej diecie można nabrać ok. 10 kg masy mięśniowej w ciągu pół roku
II sprawa - 7 cm w bicu??? III sprawa - jeśli jechałeś na sucho (a nie napisałeś nic o odżywkach więc mogę przypuszczać że tak) to tym bardziej Ci nie wierzę i wątpie by ktokolwiek uwierzył
IV - klatka... hmmm ... miałeś poniżej 90 (nawet nie wiesz dokładnie ile - radzę kupić miarkę łatwiej się wtedy mierzy obwody poszczególnych części ciała a teraz masz ponad 100 .. no fajnie....
V - czasami się zastanawiam po co ktoś wymyślił profile klubowe .. Bulkoc Ty też się chyba nad tym zastanawiałeś co??....
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Do dragon99: Powiedziales "8*50 kg to najparwdopodobniej by taka osoba podniosła na maxa 60 kg" ja sie z tym nie zgadzam, poniewaz ja robie 8 seri 8*50 kg a wyciskam 70 kg wiec tutaj sie troszku pomyliłes:) moja masa ciala wynosi 60 kg :)
Szacuny
3
Napisanych postów
302
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
7924
Bartek15: Ja się nie pomyliłem ponieważ jak widzę nie przeczytałeś w pełni mojej wypowiedzi, zauważ że umieściłem tam słowo "najprawdopodobniej" co oznacza że od tej zasady mogą być odstępstwa
Ten jak sam widzisz jesteś jednym z tych orginalnych ludzi