SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921148

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 672
Mi to obojętne !!! czy masy mięsniowej czy tłuszczowej .... tylko zeby jak najszybciej .... trenuje średnio 5 razy w tygodniu ... biegam..troche siłowni...karate... i nie bars nie moge nic przytyć jem w**** aaa nic nie tyje.... :(((

-= =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18068
Po miesiacu moze nie byc efektów . Dopiero sie ucze ,zeby wszstkei ruchi i cwiczenia wykonywac poprawnie . Aha i jeszcze jedno powiedzcie mi jak to sie oblicza ile sie wyciska.Na razei nie biłem rekordów bo cwicze sam i nie ma mnie kto zaasekurowac zeby mi sztanga nie ******lła , ale podnosze 6 razy gryf z obciazeniem 25 kg. z gryfem 20 kg.
Doradzcie mi ile posiłkow dziennie jesc i w jakich godzinach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
Kom@ndir: Wiesz jest różnica ja np. wolę mieć mięśnie zamiast tłuszczu ale może jestem ewenementem
Phoenix: Nawet silny jesteś 45 kg* 6 nie taki najgorszy wynik jak na początkującego
Ciekawego stwierdzenia tu użyłeś "jak się oblicza ile się wyciska" to się nie oblicza tylko się wyciska .. A tak na serio to jak wykonasz jakimś ciężarem 8 powtórzeń (max) to jest to 80% ciężaru maksymalnego
np. 8*50 kg to najparwdopodobniej by taka osoba podniosła na maxa 60 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77
zaczynałem w wieku 15 lat wazyłem 54kg i miałem 30cm w bicepsie a obwód klatki nie przekraczał 90. po 6 miechach intensywnego treningu waze 77 kg w bicepsie mam 37 cm a w klatce ponad 100. w tej chwili nie cwicze juz od 3 miechów bo mam problemy z e stawem barkowym.od kwietnia zamierzam wznowic trening i mam nadzieje na duze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sfd powinno mieć ludzi którzyby sprawdzali prawdziwe wymiary i osiągnięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
bulcok: brawo!!! za niezłą ściemę..
I sprawa - 23 kilo w ciągu 6 miesięcy graniczy chyba z cudem (no chyba że jest to tłuszcz) bo normalnie przy bardzo dobrej diecie można nabrać ok. 10 kg masy mięśniowej w ciągu pół roku
II sprawa - 7 cm w bicu???
III sprawa - jeśli jechałeś na sucho (a nie napisałeś nic o odżywkach więc mogę przypuszczać że tak) to tym bardziej Ci nie wierzę i wątpie by ktokolwiek uwierzył
IV - klatka... hmmm ... miałeś poniżej 90 (nawet nie wiesz dokładnie ile - radzę kupić miarkę łatwiej się wtedy mierzy obwody poszczególnych części ciała a teraz masz ponad 100 .. no fajnie....
V - czasami się zastanawiam po co ktoś wymyślił profile klubowe .. Bulkoc Ty też się chyba nad tym zastanawiałeś co??....

I to by było na tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ściema 1 klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do dragon99: Powiedziales "8*50 kg to najparwdopodobniej by taka osoba podniosła na maxa 60 kg" ja sie z tym nie zgadzam, poniewaz ja robie 8 seri 8*50 kg a wyciskam 70 kg wiec tutaj sie troszku pomyliłes:) moja masa ciala wynosi 60 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
Bartek15: Ja się nie pomyliłem ponieważ jak widzę nie przeczytałeś w pełni mojej wypowiedzi, zauważ że umieściłem tam słowo "najprawdopodobniej" co oznacza że od tej zasady mogą być odstępstwa
Ten jak sam widzisz jesteś jednym z tych orginalnych ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
Tu zresztą nie chodzi o serie tylko o rekord życiowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium