SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921086

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Zawodny: podaj mi link do Gainer ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
https://www.sfd.pl/temat180072/ w tej chwili jestesmy na 193 stronie zycze udanego spamowania i milej zabawy tylko ze odszedl od nas najlepszy uzytkownik

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
moj wczorajszy trening na klate:
rozgrzewka bez obciazeń wymachy itp
70kg - 8 poniesień
72,5kg - 6 powtórezń
75kg - 4 powtorzenia
75kg - 4 powtorzenia

Czyli razem 4 serie na ławeczce płaskiej i do tegoi jeszce rozpiętki na płaskiej
4 serie po 10 powtórezń z 17kg obciązeniem na ręku
Jescze robiłem bicepsa, tricepsa oraz kaptury (ka[tury cwiczylem podciąganiem sie z ugiętymi nogami)

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
za duzo tego troszke?? masz moze zly plan?? Zapodaj tutaj na forum to sobie zoabcze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
ja mam za duzy trening???

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
za duzo miesni na jednym treningu. Lepiej to inaczej podziel, lub sproboj HST jak chcesz to do HST moge kilka ciekawych linkow zapodac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
oczywiscie ze che abys dał mi link:) za duzo cwiczeń?? przeciez to tylko 2 cwiczenia na klate

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
wlasnie przyniosłem sobie do domciu sciskacze bo odczuwalem malutki bol nadgarstkow! i dlatego bede soboie robil 3 serie po 25 razy scisniec ale takicg dokladnych czyli przydusze na jakas sekunde i puszce.
Mam jescze pytanko. chyba 3 posty temu opisywalem trening ktory zaczalem o godiznie 18:00 i zakonczylem gdzies o 19:20 i mam pytanko czy w domku o 21:xx nalezy sobie zrobic np 2-3 serie pompek na wzmocnienie?? co o tym sadzicie wlasnie nie wiem czy moge tak robic czy nie wolno i dlatego sie pytam bo chialem sie za to zabrac. pomyslalem ze moglyby byc lepsze efekty

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
nie trzeba ROBIC TYCH POMPEK, JAK CHCESZ TO ROB OD RAZU NA TRENINGU

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
HST - https://www.sfd.pl/temat154847/
takei ogolne porady - https://www.sfd.pl/temat184700/ 

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium