SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920123

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yarekbboy co ja mam to samo przez cały tydzień żreć codziennie....

Quidquid latine dictum sit, altum videtur. (Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1031
eee czy ktos wie moze jak to jest z dawkowaniem kreatyny. Zwykle pisze sie i mówi że 2x5g dziennie a u mnie na opakowanieu (mam Megabola 250g) pisze zeby brac raz dziennie 5g. Jak ktos wie jak to jest to niech cos napisze na te temat....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sadzicie o micie ze jak sie ma zakwasy i sie cwiczy majac je to podobno zmniejszaja sie mieśnie?? ja osobiscie jak pocwicze troszke mocniej i dluzej to zawsze mam zakwasy!! strongbart lub stara ekipa pomozcie.jakie macie opiinnie na ten temat

strong07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 230
Co do tych zakwasów to chyba jest mit.... :) bo ja mam praktycznie non stpo zakwasy i je rozbijam jak ćwicze... więc to chyba jest wmówa...

Jescze jedno.. zastanawiam się czy niekupić sobie białeczka.... wsumie masy mi nietrzeba... ale białko można chyba różnie stosować żeby wychodziło na siłem albo na mase... tak??

Sory za błendy ort jestem dyslektykiem :P

Sory za błendy ort jestem dyslektykiem :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1295
Strong07: to mit zakwasy powstaja wskutek zbytniego nagromadzenia sie kwasu mlekowego w miesniach. kwas mlekowy powstaje z niedotlenienia komorek w czasie intensywnego treningu (jest to efektem np. krotkich przerw miedzy seriami). lekki trening zakwaszonych miesnii nastepnego dnia powoduje zwiekszony przeplyw krwi, ktora oczyszcza miesnien.
PS. poza tym chyba nie cwiczysz ostro tej samej partii miesni, dwa dni pod rzad?

Kubasek: raczej przed

BladeXXX: na masie tluszczowej mozna przybrac jeszcze lepiej nie chodzac na silownie

Rubcajs: z ta technika to chodzi m. in. o to zebys przy podnoszeniu tych 15 kg uzywal samego bica, a nie wspomagal sie np odpowiednim wyginaniem tulowia, czyli podrzucaniem hantelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


cze chłopaki!!!!! ja ćwicze malutko bo ok. 5 miechów mierzymy się co miesiac najwięcej idzie mi w bicepsie a w klacie mam tyle samo co miałem co może być tego skutkiem serie robie ciężarem 60kg/10 pomóżcie!!! z góry dziękuje i rzycze postępów w masie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kapuje wiem o co chodzi.Ale te 15kg to tylko tak na prube jednorazowo.A co do tego podrzucania zwruce na to uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rubcajs: ja mogę na bica wziąć 30kg i co mi z tego, jak technika będzie masakryczna... ?

Saddam: Zaleca się 2x5g i cykl ma trwać max 6 tygodni. Inni zalecają takie dawki 0,03g/kg masy ciała. Z tym, że ten trwa o wiele dłużej.

Apropos megabola to kupiłeś shit moim zdaniem. Choć może na Ciebie dobrze zadziała.

Strong: kiedyś odmawiałem ćwiczenia na zakwasach, ale osobiście jakiś czas temu (1-2tygodnie wstecz) i powiem, że wrażenie cudowne! Ból przeogromny... ale i napięcie ciekawe.


*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wszystkim za te poprawki.A moze by jakas rada jezeli chodzi o wyciskanie na ławce.Chodzi mi o wmiare szybki przyrost siły w tym ćwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1031
Stara ekipa: można zmieniać dawkowanie kreatyny w czasie jej zażywania ? ja zażywam ją już 2 tygodznie codziennie po 5g na czczo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium