SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920999

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od czego zalezy ta zylka kwidoczna ktora biegnie przez biceps bo niektorzy ja maja a niektorzy nie - ja np nie mam a chcialbym miec bo fajnie to wyglada - a niemam tluszczu na bicepsie


hej patriot masz jeszcze ta strone ktora robiles i bylo na niej duzo roznych planow treningowych??

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53284
to najczęściej zależy albo od tego że ma się tłuszcz na bicepsie albo grubą skóre po pewnym czasie napewno wyjdzie na wierzch jeżeli bedziesz dobrze ćwiczył

"Dla zdrowia najlepszymi aktywnościami są pompowanie mięśni i podnoszenie ciężarów..."
#################
#Barlinek ruless#
#################
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tesh takiej nie posaidam nawet nie wyskoczy mi po ciężkim treniingu, wyskakują tylko te poniżej bica,a tesh tłuszczyku nie mam, a np mojemu bratowi młodszemu pełnio tych żyłek wypiera i na bici tesh, może jedni mają żyły zagłębione bardziej w skórze a inni mniej :P ???

Live Free, Die Well...That's All !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyjdzie jak bedzie na rzeźbe ćwczył, wszytskim kulturystom którzy na rzeźne ćwiczą wystają takie żylasy, i wcale ładnie i estetycznie tio nie wygląda, każda laska ci tio powie !!!!

Live Free, Die Well...That's All !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
dieben cozide nic nie daje jezeli nie uwazasz sie za chudego i niejadka (no i rzeczywiscie tak jes )
(testowalem na sobie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
ja tam bardzo nad rzezba nie pracowalem , nie pracuje i nie bede pracowal bo mi masy szkoda a wszystjie miesnie poki co dobrze widac (opócz brzuszka oczywiscie )i specjalnie nie pracowalem nad zylami na lapach a na prawej mam sppoooorawom na lewej troszke gorsza ale tego nie zmienie bo czy napne bika czy nie ona zawsze wyglada tak samo taki rodzaj żylaka blee .


mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
U mnie zyl narazie nie widac za bardzo (ale sa widoczne jak spompuje ) , ale czuje ze jak na lato zarzuce rzezbe to bedzie widac na bicach i to konkretne .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej patriot masz jeszcze ta stronke z tymi planami na mase rzezbe regeneracje itd.??

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
www.strony.wp.pl/wp/patriot1234 trzym

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vox rób spokojnie klatkę 2 razy w tygodniu przez miesiąc. Potem następny miesiąc rób raz w tygodniu i porównaj wyniki.
Mpacko dziwny jesteś jak może Ci się podobać takie ożylenie przecież to ochydnie wygląda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam pytanko czy aeroby dwa razy w tygodniu (bieganie po 30-45min) będzie bardzo złe dla mojej masy?
Drugie pytanko to ile powinno być w diecie biłka, węglowodanów i tłuszczów??? Chodzi mi tu o stosunek masowy.
Co do szkoły to mi w tym drugim semestrze też za dobrze nie idzie

Czas to mięśnie!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium