SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921090

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema chłopaki, ja dietki nigdy nie stosowałem dłużej niż 1-2 dni
Ale jak tylko zakupię gainerka (o ile kupię) i przedstawię plan dietki i wydatków mamuśce to kto wie, czy już od maja nie będę jechał na diecie (od maja ponieważ teraz święta idą itp., więc nie opłaca się - moim zdaniem).
Okey spadam jeszcze do działu "Targowisko", i spływam lulu. Pozdrawiam, a może kogoś interesują gazetki?. ---> patrzyć podpis (link). Naprawdę warto je kupić

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
______________________________
Zapraszam do kupna . . . ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=79418 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
cos chyba gazetki nie schodza

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej wszystkim , kupilem sobie sztange i chcalem sie was zapytac jakie sa WASZYM ZDANIEM najlepsze cwiczenia ze sztanga
Pozdrowienia dla wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 563 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14769
No wyciskanie na plaskiej, na skosie....
Podnoszenie w staniu....
Wogule zalerzy na co chcesz ????

-=Pit-Bull Gangland=-
...::: Dembek :::...


Jedyną czystą suplementacją, która może dać ci świetną masę i separacje mięsniową. Jest własna niepohamowana żądza w znalezieniu przyjemności w odczuwaniu bólu na poziomie nie do zniesienia dla normalnej ludzkiej istoty''

-=Pit-Bull Gangland=-
...::: Dembek :::...


Jedyną czystą suplementacją, która może dać ci świetną masę i separacje mięsniową. Jest własna niepohamowana żądza w znalezieniu przyjemności w odczuwaniu bólu na poziomie nie do zniesienia dla normalnej ludzkiej istoty''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
dj 666 spoko miszcu ,z tym masz racje ze jak ktoś przywiózł to palił ale normalnie nie mozna dostać ,a tak wogóle nie warto sie brac za takie rzeczy ,

P.S nie powtarzaj sie z postami i sog dla ciebie :P

PzDr emate :P

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozecie podac swoje wymiary i ile bierzecie na raz na lawce bo jak ktos wiecej odemnie to mnie mobilizuje i za wszelka cene musze wycis wiecej :D moje wyniki podam jak wy swoje podacie :D

"Zycie jest na tyle dlugie by sie stac wielkim"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 192
Kordzik to dla ciebie ;)))
34cm biceps w klaciie 104cm udo 51cm reszty nie mierzylem. A osiagniecie to ja zaczalem chodzic na silke czyli 8 miechow temu bralem na klate na raz 53 teraz juz 85 , a biceps tylko o 4cm podskoczyl :/. Jestem rocznik 87 i waze 70kg . Pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kordzik

ja mam biceps 33cm w klatce 104-105 udo 57-58 łydka 39 wyciskam na klatke 70kg na raz cwicze rowniutko 7 miesiecy nie bralem zadnych odzywek (narazie) waze 70kg 180cm wzrostu. zaczynalem od 65kg wagi bices 28 30kg na klatke udo 54 lydka 37

..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I am kenzo ja zrobiłem sobie nową dietkę i zobaczymy co da jak będzie dobra to wam się pochwalę, bo pierwszą wersje mojej diety mi ocenili na tragiczną! Teraz napisałem nową zobaczę co powie o niej Macff, bo jego zdanie jest najważniejsze dla mnie Podam wam link jak tylko on się wypowie.
Co do ziółka to już parę razy paliłem, fajna faza, ale niszczy organizm.
Kordzik od porównywania masz profil klubowy

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TAK W OGÓLE TO ZAZDROSZCZĘ NIEKTÓYM PRZYROSTU W BICEPSIE!!! Mi w dwa lata przyszły 4cm, a niektórzy robią tyle w 8 miechów
Pocisza mnie fakt, że ktoś mi dał SOGa w dziale odżywianie. W końcu komuś pomogłem w diecie

Czas to mięśnie!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium