SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921029

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej goscie mam takie pytanie

co mam zrobic zeby szybko uzysac za***ista zeźbe na klatce i na brzuchu - wogule od pasa w gore bez zadnych sterydow odzywek czy innych srodkow wspomagajacych rozrost??? - PO PROSTU ĆWICZ NA RZEŹBĘ MNIEJSZY CIĘŻAR I WIĘCEJ POWT. MINIMUM 15 W SERII WIĘCEJ NA http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
jesli teraz podnosze 3x50 na klate i chodze 4-5 razy w tygodniu na silownie to kiedy bede mogl podnosic np. 100 kg??? NIE DA SIĘ NA TO PYTANIE ODPOWIEDZIEĆ, NIE KTÓRZY PODNOSZĄ SZYBCIEJ A INNI WOLNIEJ WEŹ SOBIE ŚCIĄGNIJ PROGRAM NA SILNĄ KLATĘ - SZAMANA I TAM WYPEŁNIJ KILKA RZECZY CYKL TRWA 12 TYGODNIU (3 MIESIĄCE). OTO LINK SKĄD MOŻNA GO ŚCIĄGNĄĆ: http://www.nessip.conecta.com.pl/pliki/counter.php?file=klatka.zip
aha i doczego jest taki pas co niektorzy goscie na silowni maja kiedy go kupic??? TO JEST PAS USZTYWNIAJĄCY PONOĆ LEPIEJ SIĘ Z NIM ĆWICZY, CHRONI PLECY - Z TEGO CO WIEM, KIEDY GO KUPIĆ JAK MASZ TERAZ KASĘ TO GO SOBIE KUP NA PEWNO SIĘ PRZYDA


________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki StaRa_EkiPa za odpowiedz
masz moze gg to bysmy tez na gg pogadli???
a orientujesz sie jaki jest sredni przyrost sily na klatke i jak sadzisz tak ogoollnie jak mogloby mi przybyc sily na klatke??


tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mpacko mam gg masz w profilu, ale się nie orientuję.
Poza tym musze iść zjeść obiadek i posprzątać (ogarnąć mą siłkę, tzn. pomieszczenie).
Ps. Za dobrą odpowiedź nagradzamy SG'iem
Pozdrówka będę dopiero ok. 20...

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
StaRa_EkiPa a orientujesz sie jaki jest sredni przyrost sily na klatke i jak sadzisz tak ogoollnie jak mogloby mi przybyc sily na klatke??

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
Albo mi się wydaje albo są tu tacy co myślą że te szafy na różnych zawodach w miesiąc powstały ? Do tego trzeba czasu!!!

Co do kolegi co ma 40 w łapie : to nie wiem czy to jest możliwe, ale różne rzeczy są na świecie.Mój kumpel (16lat)ma bodajrze 41 w łapie.Niedawno dopier zaczął brać suplementy.

Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja tez mam takiego kolege ktory ma prawie 39 w lapie .
Po pierwsze to nie wezmie 70 kg a po drugie to ma samare jak moja babcia , Zaczynal cwiczyc w wieku 13 lat i byl trohe przerosniety bo w wieku 13 lat mial juz 183 wzrostu od tamtej pory nie urosl (pozatym ma wlosy na klacie jak jakis dziadek) .

Mamy po prostu wysyp talentow na forum

"Take a look to the sky , just before you die."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aile wyciskacie w przysiadzie i ile w martwym ciągu.

Bula to fus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
w martwym to nie mam pojecia . robie 50 50 55 60 kg w seriach . W przysiadzie bedzie sporo bo po prostu przez caly poprzedni rok cwiczylem nogi (rowerek do tej pory ,wspiecia na palcach i przysiady ,robilem se na silce w szkole na w-f , po prostu zalezy mi na silnych nogach bo kocham rowerek ,a w koncu trzeba czyms pedalowac)
Serie robie 65 65 65 70 na sownicy -sporo lzej jest niz na wolnych (teraz na silce zakupili takie gabki co sie zaklada na sztange , duzo wygodniej jest bo nie cisnie w plecy )

"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patriot ,,Jak dalej bedziesz cwiczyl 5 razy w tygodniu to nic nie osiagniesz "Ja dla przykladu trenuje 5 razy w tygodniu i wydaje mi sie ze wyniki jakie takie sa.Problem w tym ze nalezy trenowac jedna partie 1 raz w tygodniu.

Ps.Chlopaki nie denerwujcie sie przechwalkami innych kolesi,pamietajcie nikt nie jest rowny.Sa lepsi i gorsi.Ja dla przykladu wierze niektorym kolesia.Zdaje sobie sprawe z tego ze kilka wynikow jest ulepszonych (dodawane + 10 kg do wyciskania)Sam sie przekonalem do kilku przechwalek moich kumpli.Ile to oni nie wyciskali,a gdy przyszlo co do czego to : ich wynik - 10 kg.Taka rzeczywistosc!!!Ale jest tez druga czesc medalu,ludzie dla ktorych kulturystyka to sztuka ,majaca na celu upiekszania cialo,a nie chwalenie sie swoimi wynikami i obwodami.zaloze sie ze przynajmiej 3 osoby z tego forum maja takie wyniki,o jakich pisza (sa duze) i mozliwe ze maja odpowiednia genetyke do tego sportu.

Kulturystyke trenuje wielu ludzi,a tylko czastka ma dobra genetyke i cao za tym idzie przedyspozycje zeby kiedys byc mistrzem,na miare Arnolda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Zakladam ze jak sie trenuje 5 razy w tyg to sie trenuje kaza partie 2 razy.
Pierwszy raz slysze zeby ktos rozbijal wszyskie patrie miesniowe na 5 dni .
Dla mnie to strata czasu .

"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium