siema ja mam 16 lat cwicze jakies 2 miesiace waze 57kg na wycisk biore 70kg na poczatku bralem 50kg w bicu mam 34cm w klatce 102cm w pasie 80cm a w barkach 115cm bralem jush megabol ale nic mi niedalo ani masy ani sily a mialem 3kg tego preparatu teraz biore kreatyne ale tesh niewidze zadnych efektow czym moze to byc spowodowane prosze o pomoc
KeYo
KeYo
Tez tak chce
Aktualizacja profilu[30.7.2003]
110 str.. ma
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa