buahahas, 8,7 sek, za mazenia nie biją
http://www.pajacyk.pl
~~~~~~
Ja ten nick po pijaku wymyśliłem, wiem, ze głupi!
~~~~~~
..::<--[Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA]-->::..
http://www.pajacyk.pl
~~~~~~
Ja ten nick po pijaku wymyśliłem, wiem, ze głupi!
~~~~~~
..::<--[Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA]-->::..
Sorrki. Ale z tą piosenką nieda się nic zrobić jak wiecie to powedzcie prosze
apetytu zero mialem
braciszek mafi/Masa RulezZ