SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933260

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Caver: robisz błąd nie ćwicząc nóg! Ja osobiście pokochałem je ćwiczyć - są dla mnie czymś więcej niż nogami - kocham je ćwiczyć, lubie jak są spompowane - większe... heh ma na ich pkt obsesje.. .(ale to nic).

Kwasek1: Przysiady i martwy ciąg w wieku nawet 14-15lat (wykonywane bardzo dobrze technicznie) nie zaszkodzą na kręgosłup - zdanie usera Kingeri (z działu trójbój siłowy) a on lepiej wie niż Ty kolego!
A jak nie wiesz czegoś na 100% to się zamknij, bo gadasz głupoty!
To Tyle!

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3497
Stara Ekipa: Moze nie nazwe to bledem pewien madry czlowiek na silowni powiedzial mi na poczatku moich wzmagan z silownia zebym odlozyl na pierwsze 6 miechow treningi nog poniewaz jego zdaniem poczatkujcy zaczynajacy trening na mase nie zdola odzywic w 100% organizmu zeby zarcie poszlo na odzywienie gornej czesci ciala jak i dolnej ( nog ) bylem wtedy zielony to robilem jak powiedzial :)
6 miechow mam za soba juz to jak najbardziej zaczne ekipa ja ci powiem ze mozliwe ze on mial racje poniewaz przyrosty gornej czesci ciala mialem lepsze niz u osob cwiczacych rownoczesnie nogi. W tej teori mozna oczywiscie polonizowac bo liczac srednie przyrosty w nogach oraz gornej czesci ciala to napeno na plus wyjdzie cwiczenia wszystkiego od razu lecz ja nie narzekam. Teraz bede mogl nadrobic sobie zaleglosci )


-----------------
---/=caVer=\---
:: Feel The Beat ::
:: Pudzian Team ®::

---/=caVer=---
:: Feel The Beat ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mottor:
kreatyne - 250g, 5g przed i po treningu, w dni beztreningowe 5 g rano (powinno wystarczyc na pierwszy cykl). Kup mikro 200 mesh treca - wg. mnie najlepsza. I oczywiscie bez nasycania !!!!!

ekipa:
po pierwsze - OLIMP , daj pan spooookoj. Po drugie po co mu tyle stuffu na pierwszy cykl !!!!!????? Lepiej zainwestowac w białko/gainery !!!!!!!!

czita:
polecam połaczenie
klata-bic
plecy-tric
barki-nogi

przy takim układzie małe miesnie bedą dostawały wycisk na prawie kazdym treningu, na mnie to super działa !!!

caver i ekipa:
nie opłaca sie tak ostro cwiczyc nog i niewiadomo jak ich rozpakowywac bo trudno potem kupic spodnie . Po drugie małe (ale wyrzezbione - zeby wiochy nie było, ze wogole nie ruszone miesnie) nogi poprawiają proporcje poziome, a to wazna sprawa .
a po za tym wg. mnie nie ma sensu miec ud wiekszych niz 65 cm co myslicie !?



yoł, w ponad tydzien redukcji spadło mi 3 cm w bebnie (pewnie bardziej przez to ze rzadko mam pełny brzuch ), przy zerowych spadkach w innych partiach
niestety wymiekam kondycyjnie przy aerobach, na pierwszych dwoch sesjach prawie zemdlałem !!!!!!

"assasin de la police"

member klanu URBAN TERROR - /THC-TEAM/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Czego tak strasznie dużo osób nawaliło sie wladnie w tym czasie na forum? zawsze tak jest?

WSZYSCY NOWI UZUPEŁNIAĆ PROFILE

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Caver: dobra dieta, trening i regeneracja. A przyrosty będą b. dobre! I odżywisz cały organizm...

Copkiller: "ekipa:
po pierwsze - OLIMP , daj pan spooookoj. Po drugie po co mu tyle stuffu na pierwszy cykl !!!!!????? Lepiej zainwestowac w białko/gainery !!!!!!!!" o kim teraz mówisz, bo tylu osobom pomagałem, że nie wiem.
Czy ja pisałem, że chce mieć uda większe niż 65cm ?!

SCD: bo zaczął się sezon na leszcza


"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa:
mowiles do mottora. Co do ud to 65 to duzo nie jest bo jeszcze niedawno mialem 63-64 i to wcale nie są jakies wielkie nogi . Chodzilo mi o przewage gory nad dolem, zeby nogi nie byly szersze niz klata .

"assasin de la police"

member klanu URBAN TERROR - /THC-TEAM/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ekipa: zryty jestes

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cop dobrze gadasz :) chociaz te 65 to jeszcze zalezy przy jakim wzroscie, bo widzialem kolesia ktory mial chyba z 73 i mial cos 194 wzrostu i wygladal jakby mial takie srednie nogi - wcale nie wielkie , ale przy np. moim wzroscie to te 65 juz max - teraz mam ok. 56 i tez nie mam chudych nog - ogolnie wydaje mi sie ze nogi to jedna z moich najlepszych partii.

a teraz takie pytanie do wszystkich:

Cwiczycie juz teraz z mysla ze kiedys wystartujecie na jakis zawodach? bo ja nie... jakos trenuje tak dla siebie... zebym sam sobie sie podobal wiem ze to dziwnie brzmi, ale mniej wiecej tak to jest...

a tak w ogole to dlaczego cwiczycie? i jaki byl wasz poczatek? ;)

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3497
Zenith: Zdecydowanie wiekszosc osob w tym wieku rozpoczyna treningi by lepiej wygladac oraz nabrac sily oraz miesni... Hehe w moim przypadku takze nie jest inaczej. Podobnie jak ty nie cwicze z mysla o wystartowaniu w zadnych zawodach lecz z biegiem czasu sam trening dla wygladu przestal byc az tak wazny. Stawiamy sobie rozne poprzeczki oraz bariery co nas motywuje do ciezszej pracy i jak ja osiagniemy to jest prawdziwa radosc i wlasnie dla niej takze cwicze!! )


-----------------
---/=caVer=\---
:: Feel The Beat ::
:: Pudzian Team ®::

---/=caVer=---
:: Feel The Beat ::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
jak o mnie chodzi mam zamiar wystartowac na zawodach wiem ze troche zapuźno zacząłem bo w wieku 17 lat ale wiem ze mam szanse

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium