SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920588

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Hehe, suplementy, suplementy... ;] Ta... ja tam i tak chyba raczej bede cwiczyc na sucho - puki nie dojde do poprzedniej formy i jeszcze troche "urosne" nadto - wtedy moze jakies bialko czy gainera sobie zaaplikuje. Anyway, przy moich wymiarach to co by bylo dla mnie odpowiednie? :o
A kumpel kiedys mi pokazal jego odzywke - wzial do szklanki nasypal 3 lyzeczki mleka w proszku witaminizowanego, chyba 4 lyzeczki czekolady rozpuszczalnej i 1 lyzeczke kakaa, a wszystko zalal mlekiem 3,2%. :] Pycha... tylko nie wiem czy to jest takie ok (bo sam to wymyslil jak gadalismy - podrzucilem mu pomysl, ze mleko w proszku to bialko, a czekolada to wegle i energia :]]] ).

hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc wszystkim

jakie byscie mi poradzili bialko i aminokwasy jesli cwicze juz dwa i pol miesiaca?(w miare tanie a dobre pod wzgledem skutecznosci)

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Jesli masz pieniadze zeby przeznaczyc je na aminki to bedziesz mial i pieniadzen a hitec proteina . Super odrzywka , dobra w smaku , jedna z najlepszych jak nie najlepsza nieserwatkowa .
Aminki odstaw na pozniej ,ja tez na poczatku zjadlem paczke ali widze to byl blad bo duzo mi to nie dalo .
Naprawde polecam szczerze hitec protein 90 . Bananowe the best.

"Trwa poscig za kasą , pozycją d.u.p.a.mi "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
tylko ta cena... troche duzo, ale faktycznie - masz racje, bialko THE BEST

Kiedyś będę najlepszy :)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 175


cze;))) mam 16 latek;P 184cm i waze ponad 100 kilo;DDD jak powininem cwiczyc cwiczylem przez pol roku ponad ale na planie od mojego qmpla ktory wazy gmm 70kg niecałe: czy ktosik mi moze doradzic?

Tuningman

Tuningman

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mpacko proponuję jeszcze się wstrzymać z tymi suplementami, narazie ułóż sobie dietę (niech ją zredukuje Norton lub Mawashi w dziale odżywianie), jedź tylko na diecie + witaminach typu Centrum. I po upływie 5-6 miechów zacznij stosować suplementy nie wcześniej. Takie moje zdanie...
A co do Ciebie Tuningowiec, przeczytaj atlas ćwiczeń: www.kulturystyka.pl/atlas/ potem ułóż swój plan, i wrzuć go do działu trening jako osobny post. Poczekaj na rady, Michail'a, kilopa, Maccieja, Mawashiego i innych expertów i specjalistów. A wcześniej zajrzyj do postu "zanim zapytasz o radę w tym dziale", tu masz link: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47810
Pozdrawiam... lub ewentualnie luknij na stronę: www.ekipa71.prv.pl do działu trening

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc all dawno mnie nie bylo pare nowych wypowiedzi doszlo !:) hmmm a ten hitec proteina jest jakas tansza ??czy tylko ta 5kg ?

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Cinek_pila najlepiej kupic ta 5 kg bo najtaniej wychodzi ale sa tez i 2.5 kg i 750 g .




"Trwa poscig za kasą , pozycją d.u.p.a.mi "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
jesli ci chodzi o to czy sprzedaja w mniejszych ilosciach to tak :)
zajrzyj do "forumowego" sklepiku :)

Kiedyś będę najlepszy :)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
no wlasnie... troche sie spoznilem :P

Kiedyś będę najlepszy :)

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium