SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933165

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
nio, hehe - wyswietlalo tylko 332 czy iles tam stron (na 862..)
Mottor --> DZIEKI odwdzieczylbym sie ale nie moge

pozdro chlopaki!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema mam takie pytanko jak mam 15 lat i podnosze 32kg na klate czy to jest normalne a wcale takie chucherko:P nie jestem wiec co mam zrobic zeby wyskoczyc gdzies do 50kg ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
mottor spróbuj modlitewnik o kolnako, wedlug mni najlepsze cwiczenie na krótką glowe bica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
ACE --> to mniej wiecej przecietne wyniki, proponuje cwiczyc systematycznie i z głową a wyniki na pewno bedą!
poczytaj sobie troche w działach trening (głownie temat Cykliczność grupa I), odżywianie...

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strong: "mottor spróbuj modlitewnik o kolnako..." - jak mi wytłumaczysz (najlepiej pokaż) jak to sie robi, bo nie kumam MODLITEWNIK O KOLANKO?

ACE: ILE ĆWICZYSZ?

Berry: teraz skumałem o co Ci chodziło z dziadami, ale raczej przerabiać powinniście 3 część i 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
ekipa bierzesz modlitewnik n kolano i nim mahasz

a tak na powaznie to maly błąd stylistyczny ale chyba wiadomo o co chodzi, albo modlitewnik albo sztangielke o kolanko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam szczęście już po chorobie akurat dzisiaj mi klata wypadała bym miał przewalone jak bym trening opuścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
STRZAŁA WSZYSTKI, POWIEM WAM TYLE, PO CO WAM TE PI.....SUPLEMENTY, ODŻYWKI ITP. JA NIC NIE BIORE, A IDZIE MI CCAŁKIEM DOBRZE SPRAWDZIAN SIŁOWY OBSTAWIAM WYCISKANIE 90 KG BARKI 60 KG MOŻE WIECEJ, NIE ŻAL WAM KASY? PRZECIEŻ TAK I TAK PRZESTANIECIE ĆWICZYĆ A KASA STRACONA, NIECH ŻYJE RYŻ, MLEKO I RODZYNKI!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po to żeby urozmaicić diete, jak masz czas to se jedz 140 gram białka z samego pożywienia powodzenia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
no wlasnie po co komu suple lepsze są koksy zgadzam sie w 100% ze strangamenem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium