SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920578

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
Cell Pump ma tylko BIOGENIX ? czy sa jakies inne (tansze ) odpowiedniki ?

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
NIe ma chyba innych tannczych przynajmniej ja nie znalazlem, ja teraz biore vitalmaxa, ale cos slabo dziala hi-tec byl o wiele lepszy ale pompka i tak jest zajefana na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
witajcie chlopaki potrzebuje waszej pomocy!
przyszedlem w ten poniedzialek pierwszy raz na silownie i ropbilem takie cos: (bede opowiadal tylko klate) rozgrzewka 60kgx6 potem 4 serie 70kgx8 i na zakonczenie 90kgx2 razy i mam takie zakwasy w kolacie ze szok! a ja sie zalozylem o 200zl ze podniose dzisaj 60kg po 10 razy w pieciu seriach! w przerwach 90sek! CHLOPAKI mowcie co mam robic aby przygotowac sie do godizny 18:00 bo jak nie to prze***ie w****u kasy! ****a a zalozylem sie z kolesiem co chodiz ze man na silke i bierze 152,5kg w serii! tak wiec czekam na wasze odpowiedzi blagam pomozcie!

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
stary jak na moje oko to zrobisz to bez problemu, 90s to jest od ch_uja czasu a to tylko 10 powtorzen, jedna rada ode mnie staraj sie przynajmniej w poczatkowych seriach w miare szybko wyciskac (oszczedzisz sily na nastepne boje) jak juz bedziesz czul ze slabniesz to wycisnij ciezar do gory zablokuj lokcie i trzymaj tak jakby ciezar na tricepsach, 3oddechy i szybkim ruchem dol i gora

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Moze graca kompiel pomoze i duzo witaminy c, ale na moje oko to masz 200zl w tyl, nic nie poradzisz, chyba ze do szpitala trafisz to powiesz ze to byl wypadek losowy i ze nie wazny zaklad i zeby termin przeniesc tergo zakladu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
major_16 - no ja nei wiem 5 seri po 10powtorzen ciezarem 60kg przy poterznych zakwasach to moze byc klopot mnie przy zakwasach latwiej skurcze lapia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
dasz rade, tylko nie rozgrzewaj sie za mocno bo stracisz cenną energie
48h minelo to powinnes miec w miare zregenerowane miesnie...

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Albo sproboj wziasc tussi tak z 1,5h 2h przed to powinno cie wzmocnic wiecej sil bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
tak w ogole doszedlem do wniosku ze musze sobie znalezc panne ale jakas fitnesske mloda bedziemy sie wzajemnie uzupelniac tylko gdzie ja taka znajde

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
bralem z samego rana prysznic ale co mi to da skoro wczoraj z kolega napoleona 0,5l wypilismy po meczyku:) wlansie jem salatke na wzmocnienie a p[rzed wyciskaniem chce zjesc pol cvzekolady

Nie ma lipy

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium