SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920363

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swietlik ja znowu slyszalem odwrotnie ze czterosuw ma wieksze osiagi bo idze go bardziej wyzylowac przy czym wiecej pali:( Ale niebede sie klucil bo mi tylko tak mowili. A jesli chodzi o rok to mi sie duplo 93roku. W gazecie pisze Gielda motocyklowa 6zl kosztuje kupuje co miesiac:)

Hmm tylko niewiem czy mi stary pozwoli na taka 125 to juz sie idzie zabic jak 160km/h sie poleci.

A co do Twojej laski to poleciala na motor?? na Twoje miesnie?? Zadko kiedy taka laska leci na jekiegos goscia:)
Ale z Ciebie tez przystojniak to moze jednak ogolnie na Cibie poleciala:)

Trzymaj sie

Wszystko co nas nie zabije, umocni nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze ze ktos komus do dupy wchodzi bez wazeliny canon chcesz sie z nim umowic czy co??

swietlik- jak w zimie masz opalenizne to chyba mozna sie latwo skapnac ze to z solarium, na polu malo kto sie opala

"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Powiem jedno:



--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
co do tej aprili futura to pierwsze slysze ze to jest czterosw!!! to na 99% dwusow, a tak wolgoe dwusuwy sa mocnijesz od czterosówow!
joker co masz dokladnie za motorek? chyba masz enduro bo crosem po ulicach? no chyba ze masz cos nowego typu husqvarna WR 125
ja terazmam uaptrzone kawasaki kx 125 (cross) model 2002 ma 40 KM ten jest z 92 roku wiec bedzie mial cos okolo 36-7


Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..

Zmieniony przez - d.j666 w dniu 2003-05-06 23:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no siudek zawsze wiedzialem ze lubisz duzo gadac ale ze az tak


"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bombel niechce sie z nim umowic. A co do futury to gosciu w komisie mowil ze to na 100% czterosow.

Swietlik jak Ciebie uczy Brzozka to co takie marne wyniki mam wiecej niz Ty na prawie wszystkim o 1-2cm:) :)

A jaki masz terning na rzezbe bicepsow????
Ladnie masz wyrzezbione

Pozdrowka do wszystkich

Wszystko co nas nie zabije, umocni nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cannon niezły jestes jak masz 16 lat mały starz, a ze zdania: "Ale juz po pierwszym miechu zakupywalem moje pierwsze odzywki typu Gainer, TopMass, MassGain w pozniejszym czasie doszla kreatyna, HMB, Lecytyna, Kolagen, Glutamina, oczywiscie dextroza tez do kreatyny." wynika że już brałeś najmocniejsze suplementy. Potem zostanie Ci tylko teść, żeby coś poszło, bo organizm będzie potrzebował bardzio mocnego "kopa" ale to Twój wybór! Na serie bierzesz 75kg, ja też tym robie bez żadnego problemu, ale wyciskam 100, a Ty 90 to 10kg różnicy, a to wielka przepaść. Chyba jakoś chu***o ćwiczysz.

Mpacko między innymi to musisz dużo wody pić 4-6l dziennie. Kreatyne zażywać naczczo po treningu i przed snem. NIe popijać jej mlekiem i najlepiej brać ja z glutaminą (jest w miarę tania). Co do klatki to może poprostu jesteś szeroki genetycznie, ale sam mięsień klatki nie masz taki duży.

Caver oprócz tego co ekipa powiedział to zapomniałeś o kapturach, a to ważne. Poza tym np ja muszę klate 2x w tygodniu robić bo mi siła inaczej spada.

Grzybs kreatyna z trecka jest także dobra polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj Cannon czy Ty nie wiesz, żę przyrosty zależą w dużej mierze od genetyki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja sie mierze raz na miesiąc jak co...

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh, ja narazie na powaznie nie cwicze ale powoli sie buduje :P mam 15 lat cwicze okolo 4-6 miechów nie regularnie, nie biore zadnych odzywek i wypycham w tej chwili 1 X 60 kg. Waze 64kg i jestem kurde chudy jak szkapa :( Kiedy rozpoczynalem treningi wypychalem 1 x 42 kg :) Niech mi ktos powie co zrobic aby nabrac troche masy !! please :) moze jakies odzywki ?? jak tak, to jakie i po ile dziennie musze brac ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium