SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920452

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
hooligans,będę mało pomocny ale powiem ci .Ćwicz i Ćwicz ,zrób sobie plan i ciśniesz,bo efekty wkońcu muszą przyjść i to masz jak w banku.

Pozdrofka emate

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo (ponownie) emate nie zgodze się z Tobą, bo nie zawsze efekty przyjdą...
A teraz coś o ludziach typu hooligans, pytasz mnie na gg o różne sprawy to spox, ale po co mnie wypytujesz o jedno, a na forum pytasz innych o to samo, jeśli mi nie ufasz to nie pytaj się mnie na gg. Marnuje w ten sposób swój czas, udzielając Ci rad, a Ty i tak robisz po swojemu.
Hooligans dla Ciebie ważne jest tylko wqyciskanie (...). Chcesz wyciskać więcej niż teraz to nie trenuj kulturystyki tylko trójbój siłowy. Idź do działu "Trójbój siłowy i strong man" tam Ci udzielą odpowiedniej rady. Co do twojego ostatniego pytania na forum, za krótko ćwiczysz aby brać się za trening na siłe. Stawy Ci kiedyś ******lną (przez to twoje co tydzień próbowanie podnieść jak najwięcej). I będzesz wtedy załował ---> "Polak mądry po szkodzie", (albo i nie...). Zadziwiasz mnie, w kulturystyce nie liczy się czy wyciskasz 50kg czy 250kg, to nie trójbój siłowy. Kulturystyka to forma dbałości o ciało!. A nie o siłę, siła to skutek uboczny. Wkurzają mnie tacy ludzie jak Ty!, tłumaczyć Ci można godzinami i tak nie pojmiesz!. Chcesz siłę to nie trenuj kulturystyki i nie mów, że ją trenujesz bo obrażasz ten piękny sport!!!.
To by było na tyle, wszyscy ludzie typu Hooligans niech nie twierdzą, że ćwiczą kulturystykę, bo tylko ją obrażają...
Pozdrawiam - pisząc to nie miałem na myśli nikogo obrazić!.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
______________________________
Zapraszam do kupna . . . ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=79418 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ja chce i rzeźbe i siłe i mase:] jak najszybciej:]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja tam cwicze rzezbe czyli kulturystyke a sila to skutek uboczny jak to ekipa powiedzial :P (stronka sie rozrasta jest w efekty treningu o mnie juz cos) :D

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.scdriver.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hooligans nie da sie wszystkiego na raz!.
SCDriver chyba masę... Bo narazie to nie masz co rzeźbić!.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
______________________________
Zapraszam do kupna . . . ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=79418 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
a mam ;p

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.scdriver.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Dzięki ci bardzo, bżmi całkiem logicznie, tylko co to jest:
1. Podciąganie na drążku 3x8-10powt lub 3x max powtórzeń
2. Wiosłowanie półsztangą na maszynie (a jeśli jej nie posiadasz to sztangą 3s -12/10/8powt. ( tego wogle nie kapuje )
3. Podciąganie sztangielki do boku w opadzie tułowia ( to chyba wiem )
4. Ściąganie drążka górnego wyciągu do karku/klatki 3s po 10powt.
Do karku to chodzi, że wyprostowany i normalnie, a do klatki to to, że odchylam się do tyłu i do klaty?
Opisz te ćwiczonka, żebym widział o co chodziLOL
Ale co tam, soga ci już dam

Wszystko co liczy się, to to co się liczy... Dla mnie są to dziewczyny, czyli fajne dupcie i pare innych rzeczy. A czym to jest dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wedlug mnie to nie ma nic bardziej hu_jowego od treningu na rzezbe (w 80% opiera sie on na dobrej diecie) a cwiczenie mniejszymi ciezarami niz na mase to juz nie jest taka przyjemnosc(, no ale coz predzej czy pozniej kazdego to czeka, za rok pewnie o tym pomysle (jak jeszcze bede cwiczyl)
I TAK JAK MOWIL EKIPA NIE OBRAZAJCIE H_UJE KULTURYSTYKI BO WAM WPIERD_OL SPUSZCZE

"Pan Mordu zginie, ale przed śmiercia
Spłodzi legion śmiertelnych potomków
A ślady ich przejścia znaczyć będzie Chaos"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś zauważyłem że coś se podrosłem:]] kupuje se Gainera pomoże mi to coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
Scianą o groch Scianą o groch Scianą o groch Scianą o groch soft mi siada jak to czytam hools.Juz nawet ja się nauczyłem hehe.Długo ćwiczysz??Nawet gainer bez dobrego treningu i diety ci nie pomoże,a jak już wyczytałem w milionach postów ,to dla początkujących jest to zbędna strata pieniędzy i złudne myslenie że to ci pomoże.

Stara ekipa respect,ale jak chłopak będzie ćwiczył to mu pomoże hehe w najlepszym wypadku

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium