SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926178

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetlik po 1 nie liże dupy patriotowi jak to nazwałeś. A po 2 masz rację białko chłopak może stosować. Ale lepiej by było gdyby sobie ułożył (bądź by mu ktoś ułożył) dietę i by jej się trzymał!. A nie za suplementy się bierze. Z tego co wiem, to patriot stosował/stosuje jakieś suplementy...
To tyle mojej wypowiedzi...

...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Ashanti & Alicia Keys to moje kochanki.
Desire wisi mi 300milionów zielonych! kumacie?!.
Martwy Ciąg zapraszam ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69375 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
Dirty Hary--> ja bym sie obawial takiego bialka , lepiej dac parenascie(dziesiat) zlotych i byc pewnym ze sie dozyje nastepnego poranka , ale jak to jest tak 100%-wo pewne to mozesz jesc.

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale białko te jest przynajmniej białkiem 100%, jush pare gości tio brało - jeszcze żyją LOL

Dobry Bic to Duży Bic !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze wspomnę co do tego, że zachowujemy się (ja i patriot) jak jacyś opiekunowie, a to tylko dlatego, że chcemy was przestrzec, ale zrobicie jak zechcecie!. A co do tego, aby się pytać qmpli z siłowni to nie sądzę, aby kilq z nich miało wiedzę na temat suplementów, prędzej jak już coś to na temat dopingu, a to pewnie i tak nie wielką. Spytajcie się jak już coś instruktora na siłowni!.

...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Ashanti & Alicia Keys to moje kochanki.
Desire wisi mi 300milionów zielonych! kumacie?!.
Martwy Ciąg zapraszam ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69375 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ja moze nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia ale zgadzam sie z patriotem jesli chodzi o kreatynke. Dziwi mnie kiedy ktos cwiczy miesiac i odrazu siega po kreatyne, wiadomo ze kazda dawka kreatyny zaczyna przynosic coraz mniejsze efekty, lepiej ja stoswac kiedu bedziemy tego naprawde potrzebowac, kiedy miesnie przestana sie tak szybko budowac jak na poczatku treningu. Nie lepiej poczatkowo przeznaczyc pienidze na jakas pozadna diete, albo bialko, ktore nie uwazam za suplement tylko za produkt spozywczy taki jak jako, czy ser.

ćwicze, ćwicze i jeszcze raz cwicze

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Przepraszam was wszystkich za to ze powtarzam tylko opinie ludzi odemnie i od was wszystkich o wiele madrzejszych np lucka albo bulmastifa przy ktorych moja wiedza jest jak kropla w morzu . Pozatym moj ojciec zna sie na suplementach o wiele lepiej odemnie , moze nie ma takiej praktyczniej wieedzy jak eksperci z dzialu suplementacja ale naukowa wiedze ma pewnie od nich wieksza .
Nelly i swietlik koncze z wami dyskuje bo nie ma to zadnego sensu . Jesli uwazacie swoje to robcie jak chcece mi to naprawde jest obojetne , czy ktos z drugiego konca poslki bedzie mial lepsze wyniki odemnie . Pozatym moj ojciec odzywki pozwala mi brac takie ktore sa dla mnie odpowiednie i sam mi je nawet kupuje lacznie z dextroza ktora przynosi mi ze szpitala od kroplowek (jesli wogle wiecie co to jest i do czego to sluzy) .
Aha - hmb jest suplementem ktory praktycznie nie przynosi widocznych rezultatow u poczatkujacych i dlatego jest dla bardzo zaawansowancy bo wtedy moze cos dac ,a d-ryboza to jeden z wyjatkow ktory dziala prawie tak mocno jak kreatyna w bardzo duzych dawkach w szczegolnosci w polaczeniu z kreatyna .

Zreszta co ja tu bede duzo mowil , wiem ze wszystko to co mowie jest glupie i wszyscy experci w suplementacji nie maja o niej zielonego pojecia ale wy i tak wiecie swoje .

Dziekuje i dowidzenia .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

Zmieniony przez - patriot w dniu 2003-03-06 22:01:05

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Aha i jeszcze jedno , idz na silownie i zapytaj sie pierwszego lepszego typka ktory ma 60 w lapie i 150 w pasie i 10 lat doswiadczenia na silowni zeby ci plan rozpisal i realizuj go w 100% i trzymaj diete taka jaka on ci powie .
Dzieki takim ludziom moj ojciec ma co robic .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 488
Patriot widze, że bardzo się denerwujesz, to nie dobrze. Wspominając o kumplach z siłowni nie mówiłem o kolesiach, którzy ważą 125kgi polecają mete z omą, ale o kolegach którzy ważą zaledwie 95kg w wieku np 35 lat i trenują ne dziesięc, a piętnaście lat. Oni trenowali jak jeszcze na rynku nie było suplementacji ja ich słucham i wychodzi mi to nadobre. Sam wziołem kreatyne po 5 miesiącach treningu i bardzo mi pomogła. Teraz mam zamiar wziąść HMB + Kreatyna + wanadyl może mi coś doradzicie?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
Stara_ekipa - dzieki! wielkie dzieki za zrozumienie moich slow. moze za mocno to powiedzialem(napisalem) ze .... a***** z tym. sorry ale widze ze jestes spoko koles i nie "rzucasz" sie jak INNI jak cos im sie powie. poprostu wysluchasz i spox. masz SOG'a!
Nelly dzieki za poparcie! rowniez lap SOG'a
a teraz Patriot: widze ze wzioles sobie do serca moje slowa... ja mowilem ze nie chce sie z nikim klocic ani nic i tak jak kazdy daje swoja opinie ja tez chce ale widze ze Ciebie to drazni jak ktos ma inny poglad na dana sprawe niz TY! aha... odnosnie do tego co napisales ze nie obchodzi Cie to czy ktos bedzie mial lepsze wyniki od Ciebie. z tego co ja widze z twojego opisu to jestes wiele lepszy odemnie. ja mam strasznie slabe osiagi na kalte. moze mam wmiare wymiary ale ciezary ktore biore sa smieszne. i po czesci przez WASZE wypowiedzi ile WY bierzecie biore sie za odzywki. nie winie was za to bo bylo by to smieszne ale zdolowaliscie mnie i dlatego zaczne lykac tabsy.

pozdrawiam!!

Nie przejmuj się zbytnio życiem... i tak nie wyjdziesz z niego żywy :>

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sadzicie czy jest jakas roznica czy spi sie 8 godzin a 7godzin??


tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium