siema mam 15 lat zaczolem trenowac niecaly miesiac temu nie mam sztange wlasnej roboty i chantelki moze mi ktos by doradzil jakies rodzaje cwiczen szczegolnie na brzoch dzieki narazie
e taka zajawa
Ilość wyświetleń tematu: 2184928
jesli chodzi o tez zawody to nie wiem jak bede mial zdjecie to dam
nio troche niejestem zadowolony :( bo nie udalo mi sie zrobic tego co mialem w planach ale 55kgx8 zrobilem :)
"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl
, Michail bedzie posta robil i troche tego nazbieralem .
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły