SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2184928

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


siema mam 15 lat zaczolem trenowac niecaly miesiac temu nie mam sztange wlasnej roboty i chantelki moze mi ktos by doradzil jakies rodzaje cwiczen szczegolnie na brzoch dzieki narazie

e taka zajawa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
uuu ciezko ciezko jak wczoraj zrobilem trening ladne mam zakwasy jesli chodzi o tez zawody to nie wiem jak bede mial zdjecie to dam nio troche niejestem zadowolony :( bo nie udalo mi sie zrobic tego co mialem w planach ale 55kgx8 zrobilem :)

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jaaaaa ogladaliscie mecz wisla shalke 04 4:1 dla naszych normalnie zarabiscie sie oglada takie mecze jak bylo juz 1:1 nasi zaczeli sie btronic i juz myslalem ze kiepsko ale wyszli z paroma kontrami i wygrali 4:1 pienknie

chcesz miec miesnie chcesz miec bary to cwicz ciezko lub siedz cicho !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17754
ja mam fotosy w aparacie jak wywołam to moge wrzucic (az sie boje je zobaczyc 88-0)

d.j666
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8343
bombel 16 , d.j666 , CINEK_piła mam pytanko ile macie w bicu?? jak niechcecie to niemusicie odpowiadac sam sie przyznam ze narazie mam marne 29 cm (ale miesnia a nie tłuszczyku :) )

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Dobra jak ktos chce plany na mase , rzezbe i regeneracyjne to sie do mnie zglaszac , Michail bedzie posta robil i troche tego nazbieralem .

"Jesli myslisz ze wszyscy robia cos nie tak albo sa dziwni to znaczy ,że z tobą jest coś nie tak "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Waże 50kg i wyciskam 65kg mam 16 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17754
paks zobacz profil

d.j666
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę żebyście wźięli się do roboty i za dwa miesiące np.do 1-ego lutego każdy wyśle zdjęcie pod jakiś adres(do kogoś kto się zna i oceni)Co wy na to?W pon. udalo mi się podnieść 115kg i chyba dzisiaj kupuje odżywy.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę że wyznaczymy sobie termin np.za 2 miesiące.Przyślemy zdjęcia pod jakiś adres kogoś kto na prawdę się zna na tym.W pon. poszło 115kg na ławce.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły