SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920158

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
yarek: juz dodałem twoje zdjecie na strone jak co... i czego cie nie ma na gg a na forum jestes? a no tak ty cos z kompem

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
SCD : sam sobie odpowiedziałeś , na tej twojej stronie coś nie dzialają te ostatnie fotki
Mam nadzieje że już jutro będe mieć swój komp bo na nim jest cały plan

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
yyarek przepraszam.jadł już ktoś z was crea mass(hitec)??albo te nowe białeczka z olimpu(proffi mas czy coś takiego.zawiera glutamine)??a normalnych pompeczek ile zrobicie??

zak menik styles.

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 1:80 wzrostu, co do tkanki to nie wiem ale troszke na brzuszku jest :D ale pracje nad tym, nad dieta tez pracuje ale staram sie przestrzegac pewnych zasad:duzo bialka i weglowodanow a malo tluszczy ,
TRENING: PONIEDZIALEK:Klata-Wyciskanie na laweczce plaskiej 12,10,10,8,6 i to samo na skosnej,Rozpietki-4*10,Przenoszenie hantli za glowe-4*10
Biceps:-Uginanie przedramion ze sztanga stojac 12,10,10,8, Uginanie przedramion z hantelkami z suplinacja siedzac 10,10,8,8,-Uginanie przedramion w podporze o kolano 10,10,8,8,
Przedramie-Super seria:uginainie przedramion nachwytem i podchwytem po 3 serie
SRODA:Bary:Wyciskanie sztangi przed glowe siedzac12,10,10,8,-Unoszenie hantelek bokiem stojac 10,10,8,8,-unoszenie hantelek przodem 10,10,8,8,-Szrugsy ze sztanga10.10.8,8,
Nogi:Przysiady ze sztanga 12,10,10,8,8,-Uginanie i prostowanie nog 10,10,8,8,-Wspiecia na palcach 10,10,8,8,
PIATEK:Triceps:Francuskie wyciskanie na laweczce poziomej sztanga 12,10,10,8,-Wyciskanie francuskie za glowy 10,10,8,8,-Wyciskanie sztangi w waskim uchwycie 4*10
Na plecy nie robie bo odczuwam po cwiczeniach straszliwy bolllllll:( . A co do kasy to gdzies tak z 70zł miesiecznie!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich i CAVER-to sa moje prawdziwe wymiary i waga !!!!SERIO!!!!!!!!! Zgory dziekuje za pomoc:D:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
szema zimale dawno mnie nei bylo, duzo nauki:(:( i treningi :):). yarek brzuch mi sie podoba.

braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

profil zmodyfikowany w dniu 14,09,03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Heh ja mam na 100 m na 90% ponizej 12sec bo biegam max 2 metry wolniej na 100 (chyba rozumiecie o co chodzi) od typa kory trenowal sprinty pozatym 3-4 razy w tyg z rana wychodze wlasnie z nim na 45 min sobie posprintowac .
W dal z miejsca 280

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
co sadzicie o maxymalnych (pełnych na hama) przysiadach? taki koles co ma najlepiej rozwiniete nogi na swiecie mowi ze to jest lepsze od tych przysiadów do połowy.

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
mi sie wydaje że by mi kolana nie wytrzymały.A wy lubicie pełnić misje zielarską z klasztoru shaolin??

zak menik styles.

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Na rozwiniecie dwuglowych moim zdaniem najlepsze sa przysiady z ugieciem w kolanach do ok 90 stopni . Przy wiekszym ruchu pracuja rowniez miesnie posladkowe - jak ktos nie chce zeby rosly to lepiej niech nie robi pelnych . Pelne przysiady rowniez bardziej obciazaja kolana .
Z drugiej strony w czasie treningu silowego zalecane sa pelne przysiady .
Moim zdaniem jednak jesli chcecie cwiczyc efektywnie czworoglowe ud pod katem ich wzrostu powinny to byc polprzysiady - czyli w moim rozumieniu takie zejscie na nogach ze kat w kolanach wynosi ok 90 stopni .

Ja pelnych praktycznie nigdy nie robilem bo i tak miesnie posladkowe (czyli krotko mowiac cztery litery) mam wystarczajaco rozwiniete od jezdzenia na rowerze ....



" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Scorpion moim zdaniem przećwiczysz sie i nie chce mi się wierzyć że dzieki temu treningowi masz dobre osiagi (ale mogę się mylić bo każdy organizm jest inny) poza tym zazwyczaj nie stosuje sie różnych rodzai trengu tylko jeden. Bardzo szkoda ze nie masz foto. Co do pleców to ja mówiłem o typowych ćwiczeniach na nie, a nie pobocznych w których są zaangażowane dużo słabiej.

Yarek kaptury nawet niezłe, brzuch też lekko zarysowany. Ćwicz, ale przestań narazie wklejać foto poczekaj aż będziesz miał większe efekty i wrzucisz stare i nowe dla poruwnania.

Specu jutro mam w-f to spr bo dizś mi wypadło z głowy a teraz o 11 nie bedę próbował.

SCD takie przysiady nie są napewno dla początkujących i młodszych kulturystów bo zabardzo obciąża stawy.

Dj ziemina nie wiem czy wiesz, ale to węglowodany są głównym powodem otłuszczenia, a nie jak sie powszechnie przyjeło że to tłuszcze. Nie spalone węglowodany odkłdają się w postaci glikogenu w tkance podskórnej i w wątrobie
Co do klaty to może być. Bic też może byc, choc preferuje łączenie klatki z tripem, ponieważ przy klatce pomocnymi grupami mięśni są tricepsy i barki, a przy plecach bice i barki. Co do barków to nie ma w nich żadnego cwiczenia na tył barków, proponuje unoszenie hantli bokiem w opadzie tułowia (jesli nie wiesz jak to zrobić patrz do atlasu ćwiczeń) zamiast hantli bokiem stojąc.
Co do nog to mogą być. Trip: proponuje zmiane ćwiczenia, zamiast wąskich na sztandzę to zrób prostowanie ramienia z hantlem w opadzie tułowia(patrz atlas ćwiczeń) jest bardziej efektywne.
Ty nie tylko nie robisz pleców, ale takze brzucha i kapturów będziesz miał dysproporcje. Jeśli Cię bola plecy przy ćwiczeniu to idź do lekarza kuruj sie i zaczynaj trening na grzbiet od bardzo lightowego i po dobrej rozgrzewce. Przecież plecy są abrdzo ważne!

***Czas to mięśnie!!!***
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium