SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920064

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no cos tam sie wzięło:) zaczynałem z wagą 60kg teraz mam 70kg ale te rozstępy mnie martwią ,wiem od czego się robią ale boję się że zrobią sie ogromne. koleś wygląda jak cymbał z tym na ciele a ma 190 prawie i 90 kg wazy i mu sie zrobily . jak z tym walczyć??pomóżcie :) ahai jeszcze jedno kto zna jakis dobry plan treningowy prosze mi napisac na maila: [email protected] , ja swoj mam ale co jakis czas plan trza zmieniac bo miesnie nie lubia rutyny

Misiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ekipka nie bulwersuj sie , jak narazie to ćwicze twojim ale coś chyba go mimo wszystko troche wzbogace w szcególności klate i tric
jak narazie robie prawie oryginał

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ekipa zdjecie chyba wogule bylo gdzies na forum czylo moge je legalnie umiescic no chyba (365mega )


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aktualizacja profilu[30.7.2003]
Uaktualnie profil[31.8.2003]
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 5-ciu Miesiącach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Golfm: i Ty sie dziwisz, że masz rozstępy. Poszukaj w archwium było na ten temat dużo...
A maili się nie podaje, CZYTAJCIE REGULAMIN, BO POSTA MOGĘ USUNĄĆ!!!
Yarek: jak dla mnie to sobie zmieniaj co chcesz, ale ja już więcej planu nie podaje!

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy patrzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ludzie nie chce misie 500 stron przewracac prosze o pomoc to napiszcie ciezko wam??

Misiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
golfm: nudne się robi pisanie setki razy planu! http://www.ekipa71.prv.pl Zajrzyj,a coś może znajdziesz dla siebie!
SCD: ale ja miałem pozwolenie od tego kto dał tu foto, a Ty nie, więc mnie nie w****iaj!

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy patrzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory za maila nie wiedzialem.dzieki za strone cos se znajde , kazdy tu ma jakies doswiadczenie wiec dlatego sie pytam o te rozstepy , bo niejeden pewnie z nimi walczyl i ja tez bym chcial ale nie wiem za bardzo jak i czym ,tu tkwi problem

Misiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemano chłopaki, wróciłem z wakacji. Schudłem i coś mi barki wyrzeźbiło. Było tam totalna za*****a tylko dup nie było, same stare ku**y i małolatki. Poznaliśmy grupkę 13 osobową z Siechnicy i rządziliśmy na balach wiejskich, newet nikt nam nic nie powiedział. Ciekawe dlaczego
Widze że się nie obijaliście bo mam przed sobą 3o stron. Dziś tego nie nadrobie, ale pomału, pomału. Pozdrowienia. MOja regenerka dobiega końca i zapier****m na siłkę, trze się brać za postawione sobie cele Jeszcze tylko wspomnę, że tam sobie lightowy trening czasem zrobiłem, pompki, brzuszki, podciągnięcia, ale najlepszy relaks i odpoczynek dla mięśnia to pływanie. Mi najlepiej kajki się podobały, sama radość (możę od nich mi bary się wyrzeźbiy??) hehe.

Czas to mięśnie!!!

Moje fotki po 2,5 roku ćwieczeń: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98891&whichpage=1&crc=1405533#post7 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SCDriver a Ty chyba po pijaku tam jeździłeś tym roverem W sumie ja na wakacjach pochlałem jak nigdy i tak przez 14 dni.

Osioł wspomniał ze przez odżywki rozwalimy sobie wątroby, ale Ty mało wiesz, jakim cudem cukry czy białko może to uczynić?? A w większości właśnie takie odżywki tu biorą ludzie.
Ktoś powiedział że mass gainy są drogie np hi tec kosztuje 90 3kg co starcza spokojnie na 1,55 uzupełnienia diety, a efekty wiadomo że będę inne u każdego, ale warto moim zdaniem spróbować, nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś nie miał po tym efektów! Poza tym np waniliowy sam z mlekiem jest pyszny i nie wiem kto Ci nagadał że w smaku są złe, no chyb że z wodą, albo czekoladowy, bo to się nudzi!

Widzę, że kłotnia o włochy była Niektórym panienką to wisi czy masz czy nie!

Mpacko nie znam

Yarekbboy PIJ MLEKO BĘDZIESZ WIELKI! Ja staram się pić przynajmniej 1litr dziennie.

A ja zaczynałem od 55 kg 1 teraz 100kg targam.

Tosiek chyba nie ćwiczysz zbyt długo, bo na tym zdjęciu to kipściutko z Tobą. Jedz i ćwicz, bo masa dla Ciebie to podstawa! Trenujesz boks? A w profilu to raczej z tym martwym coś chyba się pomyliłeś i z barami chyba też

Oj Ekipa chwalisz mnie, jak miło To odwaga dać foto z twarzą ? A Twoja mama też ćwiczy z Tobą Może lepiej jak by Cię kolega, albo ojciec asekurował, ja bym się czuł pewniejszy

Co 102.5 przy wadzę 68 to dla mnie za******y wynik, coć trudno mi w to uwierzyć, bo ja stoję na swojej 100 a waże 5kg więcej i mam większe doświadczenie. Oj Ekipa Ty zryciuchu, masz wysokie wymagana mówiąc że to task sobie! Widzę że okulary Ci kupię na urodziny!

Ripek takie katowanie klaty prowadzi do przemęczenia mięśnia, co powoduje zastój lub co gorsza zmniejszanie mięśnia lepiej uważaj. Jak chcesz dużo wyciskać to łapa jest równie ważna jak klata, bo przecieżnie ona sama pracuje, ale także w dużym stopniu tricepsy!

Yarekbboy moim zdaniem oprócz przedramion musi typ mieć niezłe barki, żeby takie akrobacje robić.

Taiszo jak byś tyle przytył w takim czasie to rozstępy miałbyś wszedzie. Cośmi się w obwód klaty nie chce wierzyć, ale wrzuć foto to rozwiejesz moje wątpliwości.

Widzę że ładnie odpowiadacie nowym, cieszy mnie to!

Zenith średnio to nie wiem, bo teraz już mam 2 miechy zastój w sile na klate, a co śmieszniejsze tylko na klacie, ale nie martwie się, bo wiem że to minie i znów szybko wskocze!

No Rad jak na mój gust to na okres ćwiczeń ładniutkie efekty, bic niezły, choć osobiście nie podoba mi się krótki. Klata wyrzeźbiona i bareczki też, masz SOGa! Tylko na obwody z przymróżeniem oka patrze.

Yarek Kilerii ma racje wiosłowanie sztankielki jest oki i dobrze daje, choć i obciąża!

Na pyrach dobrze się rośnie, warto je spożywać

Strongbart DUŻO MASY ORAZ PRZEOGROMNYCH PRZYROSTÓW, LASEK NA PĘCZKI ORAZ BRAKU KONTUZJI I WPADAEK (z dziewczynami). Wszystkiego naj,naj,naj...!

Siudek, ale jesteś straszny hehe. Ekipa ja nie mieszam w Twojej pracy tylko koryguje ją czasem, ale Ty to wiesz! Szrugsy robie walizkami (jedna 30kg) wtedy mam pełnąkątrole i 100% techniki, poza tym nie llubie ze sztangą tego robić!

Dobra jeszcze tylko 20 stron do przeczytania!


Czas to mięśnie!!!

Moje fotki po 2,5 roku ćwieczeń: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98891&whichpage=1&crc=1405533#post7 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekipa trening czyni mistrza Widze że szczyt formy!

Oj Mpacko masz u mnie minusa, nie najlepszy sposób na babe to inprowizacja w rozmowie. Dzwonisz i wyczuwasz na co ma ochotę, a w rozmowie szukasz złotego środka, czyli tematu na który oboje macie dużo do powiedzenia. Wiem że za późno to mówie, ale najlepszym tematem jest wpływ na rozwuj kolarstwa w Uzbekistanie! Na to wszystkie lecą.

Arek mam nadzieje, że się nie obrazisz, ale według mnie to z Ciebie kulturysta bez sterydów nie będzie, masz strasznie mały pułap przy starcie. Życzę Ci mnustwa masy, ale dla mnie to tragedia mieć taką masę, jedyne co naprawdę dobre to brzuch. POWODZENIA!

Widzę że nie brakuje dalej na forum ludzi z bujną wyobraźnią (zadziornik) no chyba że się koksy wpierd**a!

"dymaj bambusa" jaki biedny i zarazem warty pogardy tekst, może i nie moja sprawa, ale szkoda mi Ciebie Joker!

SCDriver na takie kontuzje najlepsza maść to TRAUMEL S. Naprawdę warto spróbować, mi zawsze pomaga w takich przypadkach.

Siudek widzę że na zdjęciu polowałeś jak płaszczka ona też wtapia się w podłoże

Kilerii nie martw się będzie lepiej, a przed wyjazdem pomęcz się jeszcze na siłce. (o ile nie wyjechałeś)

"Vox: różnie to bywa, Arnold gdy zaczynał trenować miał 180cm wzrostu, a teraz ma chyba ok. 188cm - więc urósł. Ty też pewnie urośniesz, zdrowo jedz, nie pal, nie pij..." - dobra rada, zdrowo żyć tylko po co?? Zero przyjemności
Widzę też że Ekipa tęskniłeś, bo zniecierpliwiłeś się kiedy wracam, jak miło. HEHEHEHE!

Proteiny sa dobrym białeczkiem!

Wy się pociliście z gorąca w domu, a ja nad jeziorkiem popijałem piwko i chłodziłem się zimną wodą, tylko żadnych samic nie było . Wrrrr!

Yarekbboy ja widzę mój ideał dziewczyny na przerwach w szkole, hmmm szkoda że ma chłopaka i jest z nim 3 lata i nadal zakochana. Monika córka ratownika. Ehhhh

Widzę że o marzeniach sennych też wspominacie, ja także lubie PUDZIANA!

Ekipa przyjedziesz do Rawicza a tam Joker z kolegami Cię obiją

4 Rano już idę spać. Jutro dokończe czytanie, jeszcze z 6 mi zostało.

Czas to mięśnie!!!

Moje fotki po 2,5 roku ćwieczeń: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98891&whichpage=1&crc=1405533#post7 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium