SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920687

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ja wiem po tek krotkim czasie??nie wiem a co powiesz o odżywce power mass????????bo bardzo sie na odżywkach nieznam????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Riocos, mozesz dokladac po nawet kilogramie co trenig a nawet wiecej ( tak zwany system piramida )zalezy czy sie czujesz na silach bo tak jak bedziesz gwaltownie dokladal od razu 10kg to bedzie ciezej. Nie mowie zebys tak od razu robil jak chcesz to mozesz sprobowac

Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
do bioracych odzywki:
ie pochłaniacie suplementu tygodniowo?

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też mam 16 lat. Na klate podnosze 90 kg. Cwicze ok 1,5 roku-ale tak na serio bez op*****lania się to 9 miesięcy. waże 70 kg i dlamnie narazie najważniejsza jest MASA. Śmieszą mnie wypowiedzi wktórych ktoś pisze że chce rozpocząć trening na rzeżbe ważąć 60 czy 70 kg i mając 34 czy 35 w bicu---z czego tu się rzeżbić?Ja chcem zbudować dużą masę-chcem budzić rezpekt u innych,chcem żeby ini w moim wieku widząć mnie bali się mnie zaczepić.Też miałem dziewczyne--po 2,5 miesiąca mnie rzuciła a ja nadal ją kocham---w wakacje jak mnie zobaczy nad rzeką to wtedy pomyśli sobie co straciła rzucając takiego typa jak ja----teraz może niejestem zaduży ale ale itak dobrze wyglądam--cały czas rosne.Jak byłem mały-w podstawówce to byłem najniższy i najsłabszy i najmniejszy z klasy,a teraz co? teraz nikt się zemną nierówna w klasie-----siłownia zmnieniła moje życie na dużo lepsze,dała mi sens w tym bezsensownym szarym życiu. POZDRAWIAM. masa najważniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możę mi nie uwieżysz, ale dziewczyny ie patrzą tak bardzo na wygląd, może początkowo tak, ale później odkrywają ważniejsze sprawy i przestają zwracać uwagę na to kto jak wygląda Poprostu jesteś frajer, że dałeś jej odejść, albo po prostu było coś nie tak.

Wszystko to sprawa wyboru.
Wróciłem z obozu zimowego KK, gdzie zdałem na 10 KYU Mój następny cel, zdać na 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
yo...yo...yo...

ricos... moj rening jest taki: (nie ktorzy twierdza ze jest zly... ale mnie odpowiada... bo w jeden dzien jak wraca sie z silowni to ****a juz sie nie da nic zrobic(jak sie cwiczy nie op*****lajac sie)wiec...:
1 dzien - klatka i lydka
2 dzien - plecy dwoglowy i czteroglowy (nogi)... ale nogi malo keidy robie... jak mam czas... nie pracuje bardzo nad nimi...
3 dzien - biceps triceps barki - on jest najgorszy... jak ktos cwiczy na mase naprawde ciezkimi ciezarami to ostatnie cwiczenie z danej parti miesniowej robie mniejszymi ciezarami niz jak by cwiczyl na rzezbe... jest taki wyczerpujacy...

look15... wedlug mnie powinno sie brac tyle na sen co normlanie... czyli ja biore okolo 30g... nie wiem dokladnie bo ja mam taka miarke(mialem odrazu w bialku) i ja sype cala... ale biako ci nie zaszkodzi jak wsypiesz wiecej... chyba ze masz problemy zoladkowe... i mozesz miec po tym biegunke... to syp tyle bys nie mial jej... ale znow bez przesady...

kileri - ja biore sama kreatyne i tak to sie u mnie przedsatawia...
w dni z treningiem:
miedzy posilkami (okolo 12-ej) 3 tabletki... i po treningu 5-ec... i mam takie 3 dni... takie sa 3 dni... 24 trabletki
dni bez teningu:
miedzy posilkiem (okolo 12-ej) 3 tabletki... i kolo 17-ej (rowniez miedzy posilkiem) 3 tabletki... takie sa 4-ery dni... 24 tabletki
czyli okolo 48-50 tabsow kreatyny... a dlatego miedzy poslkami bo kreatyne powinno sie brac PRZYNAJMNIEJ godzine (albo i wiecej) po jedzeniu i (przynjamniej) godzine przed jedzeniem... czyli jak jem cos o 11-ej... to kreatyne lykam o 12-ej... i dopiero moge cos zjesc kolo 13-ej... bo kreatyna moze byc latwo zniszczona przez kwasy trawienne

pozdro dla wszystkich!!

..::Cnota hamulcem rozwoju::..
..::Radio Maryja 666 MHz::..
..::Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny::..

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 67
Cześć
Szukam dobredo planu na mase .
Mam jedno pytanko z jakim ćwiczeniem mam łączyć kaptury.

[email protected]

Dormin

Dormin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile kosztuje hi-tec protein 80 ten co ty kupowales??


tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Siema.
Co to za firma Trec Nutricostam? Bo koles kupil se bialko i kreatyne siakas tej firmy i sie strasznie podnieca.

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium