SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1934350

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
Od czego zaczynaliscie swoja przygode z treningiem (jaki plan) ?
Pytam bo mam dylemat - czy robic 3 tydzien act czy nie, denerwuje mnie to latanie w kolko po silowni i raczej slabo sie pompuje
Co byscie mi radzili, robic dalej act czy zaczac dzielony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
no zakwasy na bickach są niefajne ;d

ja zaczynałem planem : klata + tric + bic w pon i piątek haha tragedia ;D wiec lepiej ze mnie przykładu nie bierz - teraz na twoim miejscu zaczął bym act ;]

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ja tam odrazu robilem dzielony i to ostro nie oszczedzalem sie zadnego przygotowania czy ogolnorozwojowki nie mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
1 plan to u mnie to bylo bezsensowne 3Xwtyg bic + tric + brzuch jakies inne cwiczenia co sobie dobralem to cwiczylem

teraz bym cwiczyl inaczej - 4 tyg act 1 obwod, potem 4 tyg act 2 obwody, potem naprzemian dzielony i całosciowy cos takiego

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
jeah ale sie ****a wczoraj napompowalem szok, przełamałem bariery bólu bo na wczesniejszych treningach jakos mam wrazenie ze sie zabardzo op*****lalem troche, tzn nie walczylem do "upadlego"...
dziś rano, 7:00, dzowni budzik, a ja pierwsze co robie to napinam bicepsy jeszcze oczu nie otworzylem a napiełęm zeby sprawdzic jak sie mają i czy są zakwasy i są

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No to gratulacje

Ja dzis biegalem na 1000m w szkole to potem na treningu ****a ledwo zylem zrobilem chyba z 12seri na plaskiej i juz moialem dosyc, a obciazenien to o 10kg mniej niz zawsze Z***any trenng przez te ***ane biegi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
***ac wf

ja jeszcze ani raz nie cwiczylem

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ja na w-f`ie zawsze tez ciezko walcze, szczegolnie na basenie, choc jak gramy na nozna, to zawsze stoje na bramce. Moim kumple uwazaj, ze nadaje sie na "bramke" jak nikt inny.
Co do moich treningow, to teraz jest light, planuje od przyszlego tygodnia robic trening bardzo podobny do tego od Yarka. Trzeba sobie urozmaicac, a nie tylko dzielony i dzielony, zreszta nie ma bata, na 100dnioce musi byc minimum 102kg masy - tak zeby garnitur dobrze lezal na pleceach.

Pozdrawiam Grzegorz.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 110 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1171
a ja juz zaliczylem dwa treningi takie pozadne na silowni! hehe teraz mam dylemat bo cwicze 3 razy w tygodniu klate w pon srod i piatek no i zaraz powiecie mi ze duzo ale naparwde sa niesamowite efekty jak tak cwoicze wiec chyba nie zmieniac co jak uwazacie?
bica trenuje tez 3 razy w tygodniu, teraz che trenowac czesciej najszerszy i kaptury bica i trica ale kurcze nei wiem jak sobie planik ilozyc bede troszke nad tym myslal a zapomnialbym z brzuchem nie ma problemu bo zawsze go cwicze:)

Nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862
dlaczego za duzo? jestes w wielku w ktorym mozesz eksperymentowac co i jak na ciebie wplywa wiec trenuj, testuj rosnij

.: Czlonek Carki Clan :.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium