SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185352

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15525
buahahas, 8,7 sek, za mazenia nie biją


http://www.pajacyk.pl 
~~~~~~
Ja ten nick po pijaku wymyśliłem, wiem, ze głupi!
~~~~~~
..::<--[Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA]-->::..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kubasek: 100m robisz w 8,7sekundy? Jaki wkręt! Rekord świata jest coś około chyba 9sekund.

A o piosenki etc, to jest odpowiedni dział, a nie TRENING!

*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15525
otóż to


http://www.pajacyk.pl 
~~~~~~
Ja ten nick po pijaku wymyśliłem, wiem, ze głupi!
~~~~~~
..::<--[Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA]-->::..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ten czas mi się pomylił. Raczej napewno. Ale jakis taki czas miałem...
Może na 60m Sorrki. Ale z tą piosenką nieda się nic zrobić jak wiecie to powedzcie prosze

Quidquid latine dictum sit, altum videtur. (Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ciężki trening i do wszystkiego można dojść (nareszcie 100)

88
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15525
no lekka różnica między 100 a 60, ale wątpie, zeby nawet na 60 mieć taki czas


http://www.pajacyk.pl 
~~~~~~
Ja ten nick po pijaku wymyśliłem, wiem, ze głupi!
~~~~~~
..::<--[Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA]-->::..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
siemano boys qurde 2 tygodnie bez cwiczen i prawie cale 2 tygonie bylem chory apetytu zero mialem spadki sa gigantyczne szczegolnie sila spadla bico mi zeszlo prawie centymetr najbardziej udka ucierpialy bo 3cm spadlo !!! trza sie wziasc do roboty jutro zaczynam !! qurde mi sie wlasnie feriew skonczyly ehh. ale co tam obciazenie dokupione razem 120kg wiec mam juz czym machac hehe specu ciag czeka .
wie ktos moze jak fotki z siemensa s55 przez kabel na kompa przeslac to bym siem ujawnil wam hehe

braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15525
ta, jasne z s55 g**** widać miałem 2 tygodnie i itak za długo



http://www.pajacyk.pl 
~~~~~~
Ja ten nick po pijaku wymyśliłem, wiem, ze głupi!
~~~~~~
..::<--[Członek Elitarnego ugrupowania anty - spamerskiego SOA]-->::..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
blade qufa!! ale zawsze zamiast mnie dobijac powiedz jak fotki przetransportowac i co ty robisz w tym poscie?? szpamerze jeden

braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
kileri: rozpisz jak robiłeś przed chorobą na serie ciąg




Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły