SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185031

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
JA JUŻ JESTEM .dziś ćwiczyłem breaka i nagrywałem muze pół dnia więc czasu nie miałem.

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
adsflkaaldfka . nie patrzcie na to to tylko test

G.X
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17754
przechwla wstalem bo impezie, ale mnei leb nap*****la..........
a jutro porawka

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
6600 - wypowiedź. Wczoraj sobie poćwiczyłem i się załamałem:
1. Wyciskanie sztangi leżąc na ławce prostej.
3 x 15powt. - 30kg (tylko tyle mam)
1 x 12powt. - 30kg (osłabłem...)
2. Rozpiętki z hanklami:
1 x 15powt. - 5kg
3 x 12powt. - 7kg
3. Wyciskanie francuskie leżąc:
1 x 12powt. - 10kg
1 x 10powt. - 16kg
1 x 8powt. - 20kg! (kiedyś 22kg tylko 6 razy...)
4. Uginanie przedramion ze sztangą stojąc:
1 x 12powt. - 20kg
1 x 03powt. - 30kg!
1 x 05powt. - 20kg
Przerwy stosowałem od 60-90 sekund (przy klacie strasznie odczuwałem biceps!...).
Pozdrówki...

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa to tak jak ja strasznie oslablem po kontuzji wogole bylo wczoraj duszno i jeszcze bylem na basenie i poszedlem robic piceps i plecy na plecach ze***iscie sie zmeczylem a potem an biceps juz nie mialem sily i sie zalamalem ciezarami jakimi go robilem

12x25kg - ledwo (a zawsze an luzie)
6x30 - ledwo (juz malo mnie cos nie trafilo ze zlosci bo powinno byc spokojnie 10razy)
5x35 ledwo 5 razy - a powinno byc 8 qwa nie wiem co sie dzieje ze mna czy to przez wyej wymienione rzeczy czy moze przez co innego ???????/

potem robilem mlotkowy siedzac to zamiast 13kg to robilem 11kg - qwa
i na koniec poszedlem robic modlitewnik i zrobilem tylko 10x 20kg :( wqrwiony bylem tak ze szok

dajcie jakies rady

..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..

tak wygladam po 8 miesiącach ćwiczeń https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=87758&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mpacko: być może przez ten basen, się zmęczyłeś...
Ja to rozumiem po przerwie 2-2,5 miesiąca, ale Ty?.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

Znawca w dziale: "Nasze zdjęcia".
Expert w dziale: "Szatnia" & "Trening"!.

"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Naprawde osłabłeś po tej kontuzji może jakąś dietę???

Lub rób trening ATC na poprawienie kondycji.

Pozdrawiam

...HMMM...PAKER!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
troszke mnie niebylo a stron sie napier.dolilo
misiek z jakiego osiedla jestes???

sexi dupeczki rulezz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa ale ja mialem kontuzje barku a bark jest bardziej wykorzystywany w takim cwiczeiu jak kregoslup

..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..

tak wygladam po 8 miesiącach ćwiczeń https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=87758&forum_id=126&Topic_Title=&forum_title=Nasze zdj�cia 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
korwa wlasnie sie dowiedzialem ze prawdopodobnie niebede mial paska!!!! mam sredniom 4,94!! a wychowawca z dobrego zjechaL chyba na popka za ten tydzien co mnie nie bylo teraz! jak niebedzie paska to go skopie

sexi dupeczki rulezz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły