SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem chudy, co zrobić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Witam serdecznie. Nazywam się Łukasz pochodzę z Śląska, mam 16 lat, 191cm i około 70 kg. Nawet i 69kg.
Mam kilka pytań dla Was, może Wy mi coś doradzicie bo ja już opadam z sił i nie wiem co robić, a nie powiem denerwuję mnie to.
Mam problem. Jestem dość wysoki, a szczupły. Chciałbym trochę przytyć na wadzę.. tak do 80 kg. Mam strasznie chudziutkie ręce i nie podoba mi się to, bo dziwnie wyglądam. Długi, a chudy jak to mówią.
Jem dużo nawet bardzo dużo, ale nic nie pomaga, mam dobrą przemianę materii, i dziennie też swoje nachodzę...
Chciałbym dostać jakieś porady, co zrobić by przytyć, może zacząć ćwiczyć na siłowni? Jakieś pompki, brzuszki? Nie wiem sam już.
Z góry dziękuje za jakie kolwiek porady i pozdrawiam Łukasz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Jak jesteś szczupły to znaczy że jesz po prostu za mało. Jak wygląda Twój przykładowy dzień jeśli chodzi o jedzenie?
Możesz zacząć ćwiczyć jak najbardziej na siłowni ale jeśli nie poprawisz odżywiania to nic Ci to nie da bo mięśnie od powietrza nie urosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Czy ja wiem czy mało... Rano śniadanie, jak wrócę ze szkoły to obiad, za dwie godziny znów coś przekąszę i wieczorem kolacja. Nie czuję tego, że jem, mógłbym ciągle coś jeść, a nie dawało by mi to w znaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
A powinieneś jeść 4-5 pełnowartościowych posiłków więc jesz mało a wkręcasz sobie że dużo. Tu jest ten problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Zacznij jeść i tyle .

nie liczy się ogólna liczba posiłków tylko ogólny bilans kaloryczny i tyle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5X5 Przełamanie stagnacji

Następny temat

Plan treningowy

WHEY premium