SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185353

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1862
a co tam pochwale sie w poniedzialek poszedl rekord na klate, a mianowicie 110kg jest moje bez zadnych odzywek, koksu i tego typu uzywek, tylko czysty wlasny wysilek

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417
ach yo a mi ostatnio nie idzie :( przez swieta przytylem 3 kg tluszczu na brzuch zwlaszcza :( nie wiem jakos dziwnie ostatnio ale niedlugo zaczynam biegac i jezdzic na rowerzze wiec troche moze se na rzezbe polece a raczej nie na rzezby tylko an schudniecie bo rzeby cos rzezbic trzeba cos miec
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2182
Major???? A kreatynka i białko to co??

Mottor: możesz sie szerzej wypowiedzić o Vinstrolu??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44059
Kivlov i Major moje gratulacje

Strangeman - vinstrol to taki steryd ktory powoduje niewielki przyrost masy, ale masa ktora na tym pojdzie jest super, miesnie sie utwardzaja i rzezbia, vinstrol jest czesto stosowany przez amerykanskich sprinterow, dlatego maja tak swietne sylwetki. Dostepny jest w strzalach i tabletkach, strzaly lepsze bo nie ryja watroby i sa efektywniejsze. tak slyszalem

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1862
Strangeman puszka kreatyny jeszcze stoi nie naruszona a bialka jeszcze nie kupilem, wiec jest dobrze

Mottor a ten vinstrol daje jakies efekty na sile ? i czy jego efekty sa stale ? czy zjedziesz jak po omie ??

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44059
Major zapomnialem o najwazniejszym, vinstrol popularnie nazywany winkiem jest typowo na sile. Zaden inny srodek nie da Ci takiego przyrostu sily. Spadki po nim sa niewielekie, bo nie ma duzych przyrostow masy po tym (3-4kg) i nie ma retencji wody w organizmie. Jest to typowy steryd na sile i rzezbe.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1862
a ile taka przyjemnosc kosztuje ?? nie zebym chcial tak tylko pytam hehhe i ile tak po tym sily przychodzi-srednio?

p.s. ogladal ktos z was film Pumping Iron (zelazne pompki) ?? ja mam ogladalem i powiem ze warto zobaczyc w jakiej formie byl kiedys arnold

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44059
Major sprawdz sobie ceny na anabolizm.prv.pl rubryka stanazol.

Jesli chodzi o pumping iron to nikogo nie oklamujac widzialem ten film dziesiatki razy, a tytul po polsku to nie zelazne pompki tylko zelazna pompa - pompa w sensie spuchniete miesnie podczas treningu. Jesli Cie interesuje forma Arnolda z lat swietnosci to zobacz sobie jeszcze drugi jego film, mianowicie Total Rebuild. Film opowiada o przygotowaniach arnold do 7 zwyciestwa na olimpii, ktore zdobyl po przerwie na kariere filmowa.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1862
tyle ze nie mam Totalnej Odbudowy ale moze za niedlugo sobie zassam

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417
dzisiaj wraceam na silke i moze jeszcze se na rowerek wyskocze pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

Shoty
Polecane artykuły