SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Brzmi ekscytująco

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
i stresująco

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Jak się zdecydowałeś na zmianę to chyba warto, mimo małego stresu

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A to się okaże czy luz i w miarę spokojna głowa były warte zamiany. Jesień i zima będą mocno stresujące. Na pewno będę robił mniej imprez - i raczej jeśli już to inne niż dotychczas.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U mnie na starej siłce otwarta byłą 17-21 bo nauczyciel otwierał po lekcjach, jak się nie pojawił to klucze sie brało z solarium lub do niego do domu trzeba było podskoczyć i samemu sobie otworzyć. Bo lubiał sobie popić

U mnie te maty co dzieciaki trenują czy zajęcia ze sportów walki to capi niemiłosiernie, a materace to chłoną.

Co tu o higienie gadać jak w szatniach nawet mydła do umycia rąk nie ma. Myje się w domu bo mam 10 min piechota.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
rion10
U mnie na siłce jest hasło typu "jak nie dajesz rady odłożyć sprzętu na miejsce bo jesteś za słaby poproś dziewczyny z recepcji na pewno pomogą" i to nawet działa mobilizująco do sprzątania

U mnie jest taki sam napis ...

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
alhambra1970
rion10
U mnie na siłce jest hasło typu "jak nie dajesz rady odłożyć sprzętu na miejsce bo jesteś za słaby poproś dziewczyny z recepcji na pewno pomogą" i to nawet działa mobilizująco do sprzątania

U mnie jest taki sam napis ...


na mojej tymczasowej na którą chodziłem pół roku, też był ten napis, ale kompletnie nie działał na ludzi, bo rozp.... okrutny był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Syf robi głównie młodzież i dodatkowo takie młotki co to przypakowały i się uważają za królów okolicy. Oprócz syfu rzeczą która mnie najbardziej irytuje jest rzucanie sztangielek po serii wyciskania na klatkę czy barki. Sztangielki się niszczą zaczynają się obracać na śrubach bo się gwinty niszczą. Nienawidzę ćwiczyć takimi rozklekotanymi. U mnie są gumy na podłodze ale jak ktoś z półtora metra pieprznie np 40 kg to pod gumą nawet posadzki pękają. Za to to bym wyrzucał z siłowni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
To są rzeczy, które się nie zmienią. Ja chodziłem swego czasu na taką osiedlową mordownie i było spoko, mniej więcej te same osoby koksy osiedlowe, ale sami pilnowali siebie i porządek był.
Na mojej obecnej siłce przychodziła grupka takich koksów starej daty goście po 40+ znam ich spoko kolesie, ale trenowali jak w piwnicy darli się, pizgali ciężarami i ludzie zaczęli się skarżyć i właściciel zwrócił im parę razy uwagę i przestali przychodzić.

A najlepszy był taki gość co darł się. Np martwy ciąg robił i na koniec nie dość że rzucał sztangą to jeszcze hasło typu "mam Cię k***a, poszła suka" na całe gardło się darł
3

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium