SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Najlepiej mieć niedużo rzeczy. Ja staram się być w tym temacie minimalistą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Też tak się staram i nie mam ich dużo ale t-shirt musi być ładnie złożony i wyprasowany bo niestety na wieszaku rozciąga się kołnierzyk, ale im mniej tym lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja też staram się być minimalistą i w sumie od kiedy mieszkam z żoną to moje rzeczy mieszczą się na dwóch półkach plus kilka wieszaków, ale t-shirtów ciągle mi dokupuje i strasznie ich przybywa ale nie mógłym mieć więcej bo dwie wielkie szafy i szuflady plus kartony na szafkach pozapełniane są ciuchami i butami żony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Ja niestety muszę mieć koszule i garnitury, bo w razie 'w' wrócimy do biur i wyjazdów służbowych. Poza tym mam niewiele ciuchów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Ja mam od groma koszul. Bo nie muszę pracować w garniturze. Koszula i jeansy plus jakaś marynarka czasem. Mój roboczy strój.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja też nie mogę się już doczekać ciepełka

<ja nie prasuję :p >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja jestem jednym z tych rzadkich okazów co lubią prasować :D Ale przez lata nie prasowałam, zwłaszcza przy suszarce się da. Ale jak kupiłam nowe żelazko to prasowanie to dla mnie sama przyjemność :D I te ciuchy wyprasowane mam wrażenie, że jednak wyglądają lepiej. Ale nigdy mi u kogoś niewyprasowane nie przeszkadzały :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Po wyprasowaniu nawet jakoś tak przyjemniej się wkłada te ubrania - to fakt.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
może i przyjemniej, ale ja sobiście wolę inaczej czas spożytkować

chociaż zdarza mi się coś wyprasować, ale to sporadycznie, jak widze, że wyglądajak wyciagnięte psu z gardła :D
w moi pryzpadku się to sprawdza, bo jednak ciuchów sportowych prasować nie trzeba, a chodze w nich 90% czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Nene87
Też nienawidzę prasować i tego nie robię tak samo mam z szyciem - mój mąż musi sobie sam radzić w tych kwestiach ale też mamy dużą szafę w sypialni i większość rzeczy wisi

Widzę, że wracasz do regularnych wypisek - super! Też się zamierzam, ale coś bodźca mi brakuje. Jakieś smutne to forum się zrobiło
Podziwiam za stałą chęć gotowania - ja tu mam wiecznie wzloty i upadki

a jak sytuacja w pracy? opanowana?
Jak idzie budowa domu? pamiętam, że kiedyś tam - już dawno kupiliście kawałek ziemi w Polsce



Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2021-03-23 07:52:31


Ja szyć nie umiem i na szczęście bardzo rzadko zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba coś podreperować. Wtedy szukam pomocy u krawcowej

Staram się wrócić do semi-regularnych wypisek. Jestem na dobrej drodze, powiedzmy... zgodzę się, że na forum ruch jest mały ale dlatego w naszych rękach by je trochę ożywić u mnie z tym gotowaniem też różnie bywa ale im bardziej przypadkowo jem, tym gorzej się czuję, dlatego staram się robić jak najbardziej wartościowe posiłki.

Sytuacja w pracy w sumie taka sama, po prostu mam za dużo na głowie i nie ogarniam ale pracuję nad tym, żeby się tak nie stresować i nie przejmować. W ostatnim czasie było lepiej.

A dom jest na etapie planowania, a dokładniej ustalania szczegółów z architektem. Jeśli udałoby się w miarę sprawnie przejść przez całą papierkową robotę i w miarę sprawnie dostać pozwolenie na budowę to może byśmy zaczęli budowę w okolicach lata.

To trochę skomplikowana sprawa. Byłam na tej działce raz w życiu, przez godzinę. Dobrze by było tam fizycznie pobyć, poplanować, ale przez wirusa chyba nie damy rady pojechać do Polski w najbliższym czasie i wynika na to, że wszystko będziemy robić zdalnie.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium