SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1361498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Myślałam, że Night napisał, że piersi potrafią wyczyniać niezłe cyrki i zastanawiam się skąd on to wie... :P

a w temacie- ja rower polecam jako środek komunikacji. Daje niesamowite poczucie wolności. Od dawna niestety odległości mam za duże na dojeżdżanie rowerem do pracy, ale jak kiedyś mogłam to pomagało w redukcji :) 2w1 przynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tabletki na plecy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Paula hahaha przyznam, że też w pierwszej chwili przeczytałam piersi
Tak, jesli chodzi o rower to jest mnóstwo 'za' ja w ogóle bardzo lubię jeździć na rowerze ale najlepiej po jakichs wiejskich drogach

eve - nawet nie wiem jakie przepisał, bo jak to usłyszałam to ręce mi opadły i już mi się odechciało dalej gadać. A jeszcze specjalnie wyolbrzymiałam sytuację i to jak mnie boli. Ale nic, nie umieram to mi się nic więcej nie należy

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
16/05/17
DT BTW 140/60/200
tydzień4/9


Trening D grzbiet + triceps

1. Podciąganie na drążku 4 serie
4/4/3/2
5/4/3/3
4/4/3/3


Raz lepiej , raz gorzej, przestałam się już przejmować


Jak jeszcze nie będziesz miała mnie dość to jak już skończysz swoje redukcje to będzie można zrobić priorytet na to podciąganie.

2. Ściąganie wąskiego uchwytu neutralnie na wyciągu górnym 10/10/10/12/max
22kg/27kg/34kg/29kg/27kgx17
22kg/27kg/34kg/29kgx14/27kgx17
22kg/25kg/32kg/29,5kg/27,5kgx16


Ok.

OK

3. Ściąganie rączki wyciągu dolnego jednorącz z rotacją 10/10/10+
18kg/18kg/18kg x15 inny wyciąg
18kg/18kg/18kg x15 inny wyciąg
22kg/22kg/22kg x14


Fajnie, nadal jedno z moich ulubionych ćwiczeń na plecy.

To takie bardzo plastyczne ćwiczenie - podobnie jak ściąganie rączki jednorącz na wyciągu górnym. Też można kiedyś tego ćwiczenia spróbować. Mi przy nim niestety boli bark, więc za bardzo nie mogę go robić - ale plecy można fajnie ponapinać.

4. Pull over 10/10/10+
18kg/18kg/18kg x12 wyciag C
23kg/23kg/23kg x12 wyciag B
17kg/17kg/17kg x12 wyciag A


Ok.

OK

5. Wyciskanie francuskie leżąc do nosa/ust/brody – nose/mouth crushers 15/12/9/6/6/10/13
7kg/12kg/14kg/19,5kg/24,5kg/19,5kgx13/17kgx17
7kg/12kg/14kg/19,5kg/24,5kgx4/19,5kgx12/17kgx16
7kg/12kg/14kg/19,5kg/24,5kgx6/19,5kgx13/17kgx17


Lepiej niż tydzień temu ale nadal nie mogę poskromić tych 24 kg

To już i tak całkiem konkretny ciężar. Myślę że zamiast 19,5 w przedostatniej serii mogłabyś załadować 20 kg - jeśli masz taką opcję.

6. Interwaly
rowerek : 8x 60/60

OK


Już mam plan mniej więcej w sumie mam tylko 6tygodni do urlopu - nic mi się nie stanie jak trochę bardziej się pomęczę. Po tych 6tyg zobaczę jaki jest rezultat i zdecyduję co dalej, zapewne nadal redukcja ale już bez spiny.

I ogólnie ile tej redukcji planujesz??

Byłam u lekarza ale nic nie zdziałałam w sprawie pleców, tabletki mi jakies przepisał , no żesz kurczę jak nie przejdzie to może do fizjo na nhs mnie zapisze.

To od razu wybieraj opcję - nie przeszło.

Niedawno znalazłam nowy czasoumilacz - podcasty. Mam problem z czytaniem książki po drodze do pracy, bo jadę tylko parę stacji i w między czasie się przesiadam, na odcinkach, które pokonuję pieszo też sobie nie poczytam. Za to teraz zakładam słuchawki na uszy bezposrednio po wyjsciu z domu i całą drogę mogę słuchać podcastu. Obecnie męczę kanał Barbell Life prowadzony przez Travisa Masha. Fajne wywiady, dyskusje, ciekawi goscie. Super sprawa, polecam każdemu oczywiscie nie tylko siłowniane kanały, bo każdy może znaleźć dla siebie cos ciekawego.

Ja jak tylko mogę to muzyki słucham - mam tyle zaległych płyt do przemaglowania, że mnie to już denerwuje.









Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-05-16 11:30:57

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
paula.cw
Myślałam, że Night napisał, że piersi potrafią wyczyniać niezłe cyrki i zastanawiam się skąd on to wie... :P

a w temacie- ja rower polecam jako środek komunikacji. Daje niesamowite poczucie wolności. Od dawna niestety odległości mam za duże na dojeżdżanie rowerem do pracy, ale jak kiedyś mogłam to pomagało w redukcji :) 2w1 przynajmniej


Z piersiami - to lata praktyki.

Ja od przyszłego tygodnia będę 3 razy w tygodniu do pracy jeździł rowerem. ale na razie szukam siodełka nowego bo to które mam jest wybitnie sportowe i przy moich obecnych około 110 kg jest nie do zaakceptowania przez moje cztery litery.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Night boli mnie na samą myśl. Ja to siodełko typowo retro muszę mieć :P

Miss też podcastów lubię słuchać. Z racji bloga słucham trochę blogowych. Życiowo przydają się bardzo niektóre tematy Szafrańskiego dt. finansów osobistych. A na fit nic ciekawego nie trafiłam to z chęcią obczaję :)

Serialowo trochę poszalałam. Obejrzałam You, Me, Her ale to tylko jedna seria jest. Ale Masters of Sex bardzo ciekawy- o parze naukowców którzy prowadzili badania dt. seksu w czasach kiedy to był temat tabu. Porusza też ciekawe kwestie dt. rasizmu, miłości, feminizmu itd. Wciągnęło tak, że nie wiem kiedy obejrzałam.

A teraz oglądamy z mężem Derdevila. Wiem, że lubisz komiksowe tematy to powinno się spodobać :D
To tak offtopowo ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Jak jeszcze nie będziesz miała mnie dość to jak już skończysz swoje redukcje to będzie można zrobić priorytet na to podciąganie.

Czemu nie? bardzo bym chciała zrobić progres w podciąganiu ale ostatnio już trochę mi entuzjazm opadł, bo nie za bardzo mi to idzie.

To takie bardzo plastyczne ćwiczenie - podobnie jak ściąganie rączki jednorącz na wyciągu górnym. Też można kiedyś tego ćwiczenia spróbować. Mi przy nim niestety boli bark, więc za bardzo nie mogę go robić - ale plecy można fajnie ponapinać.

Sciągania na wyciągu górnym nie robiłam ale z chęcią kiedys wypróbuję

To już i tak całkiem konkretny ciężar. Myślę że zamiast 19,5 w przedostatniej serii mogłabyś załadować 20 kg - jeśli masz taką opcję.

Niestety nie, krążki na to nie pozwalają, albo 19,5kg albo 22kg.

I ogólnie ile tej redukcji planujesz??

Ja to planowałam trzy miesiące max ale że nie chudnę to trochę się to przeciąga w czasie. Nie wiem, zależy czy pojawią się jakies rezultaty w następnych tygodniach. Albo dopóki nie będę wystarczająco zadowolona albo dopóki mi się nie odechce

To od razu wybieraj opcję - nie przeszło.

To kazał wrócić za 2 - 3 tygodnie. Stwierdził, że to pewnie mięsień nadciągnięty czy cos, mimo że mu tłumaczyłam jasno i wyraźnie jak sytuacja wygląda.


Paula - dzięki, na temat finansów osobistych też z chęcią posłucham, szukam też czegos ciekawego na temat podatków, marketingu czy podstaw księgowosci, w razie jak by ktos mógł polecić.

Temat filmów i seriali to mój ulubiony, sama wiesz Nie oglądałam żadnego z tych, które wymieniłas, więc sobie zapiszę. Daredevil'a widziałam tylko zapowiedzi i mam mieszane uczucia, bo niby uwielbiam tematykę superbohaterów ale mam takich kilka, które zaczęłam i cos nie mogę się zebrać, by dokończyć - Arrow, Flash i Gotham City.
Ja w sumie nie oglądam teraz nic nowego, oglądam American Dad i Family Guy. Te seriale animowane chyba nie są zbyt popularne w Polsce ? Ale kurczę Family Guy jest najlepszy, tylko trzeba mieć dystans i specyficzne poczucie humoru

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 195 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23550
Mogę polecić za Paulą Daredevila i Szafrańskiego co ciekawe widziałam, że netflix podjął się też serialowej ekranizacji Punishera, chyba właśnie po 'debiucie' w Daredevilu, więc może być ciekawie

a i cały czas czekam na recenzję Króla Artura, bo chyba jeszcze nie byłaś w kinie? w Polsce skandal - przesunęli premierę na połowę czerwca.


Zmieniony przez - Spamerka w dniu 2017-05-16 17:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Widziałam zapowiedzi, może być ciekawie. I lubię głównego aktora, Jona Bernthala
Netflix w ogóle szaleje, ile oni tych seriali produkują ostatnio...

Na Króla Artura idę w czwartek mam duże oczekiwania, chociaż jak już wspominałam, jest Charlie to jestem szczęsliwa i z góry wiem, że będzie mi się podobało
Połowę czerwca ?! ojjjj lepiej uważaj na spoilery



Zmieniony przez - missInvincible w dniu 16/05/2017 18:14:13

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Natflix u mnie w domu jest w ciaglym uzytku, kazdy znajduje cos dla siebie. Polecam serie 'Black Mirror'. Flash tez mi sie podobal z tych o superbohaterach, Jessica Jones tez.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium