SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1360861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
DJ_DoDo
to jak przy pierwszej próbie odchudzania mojej narzeczonej - "nie działa ta Twoja dieta", ale nie mogłem przetłumaczyć, że ja jej liczę i komponuję wszystko, ale jak poza tym co dostaje "w diecie" zajada chipsy i chrupki do serialu, pije pepsi i słodkie soki, no i słodkie wino jedno na dwa trzy dni to moje szczere chęci cudów nie zdziałają ale już zrozumiała i wszystko na dobrej drodze


Jestem na diecie od 2 dni i nic nie schudłam, NIE DZIAŁA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
o to najczęstsze właśnie. Już teraz i od razu 10 kg. jak po tygodniu nie spadło to coś nie tak .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
nightingal
o to najczęstsze właśnie. Już teraz i od razu 10 kg. jak po tygodniu nie spadło to coś nie tak .


Większość osób zapomina, że latami doprowadzało się do stanu w jakim się znaleźli, a schudnąć by chcieli w tydzień

Ale nie okłamujmy się, spowodowane jest to tymi "seksownymi" planami na kratę w 6 tygodni itp. zaś prawda jest inna i bardziej trywialna, nie ma złotych środków, tylko ciężka praca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja mam dobrą sytuację wczoraj: "co z tego, że centymetry mi spadają (min. 15cm w biodrach) jak na wadze dopiero 5kg?" "a co Cię obchodzi waga? chcesz się w sukienki mieścić, więc lecą obwody, a waga swoim tempem, masz w sobie też mięśnie, wodę, itp itd" "co z tego, że takie wymiary będę mieć, jak ktoś mnie zapyta ile ważę to wstyd powiedzieć" ......... no i taki beton mi zalał w tym momencie mózg, że nie miałem pomysłu na argumenty a wieczorem "wyczytałam na sfd, że to nie ważne, że waga leci powoli, albo wcale, ważniejsze są obwody" - witki mie opadli


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2020-02-06 13:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Bo to jest odwieczny problem, czy poprawiam to co widzę w lustrze, czy walczę z liczbą na wadze.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2/6/2020 1:59:22 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
I niestety większość się fiksuje na wyniku na wadze i ciężko to wybić z głowy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
FighterX
DJ_DoDo
to jak przy pierwszej próbie odchudzania mojej narzeczonej - "nie działa ta Twoja dieta", ale nie mogłem przetłumaczyć, że ja jej liczę i komponuję wszystko, ale jak poza tym co dostaje "w diecie" zajada chipsy i chrupki do serialu, pije pepsi i słodkie soki, no i słodkie wino jedno na dwa trzy dni to moje szczere chęci cudów nie zdziałają ale już zrozumiała i wszystko na dobrej drodze


Jestem na diecie od 2 dni i nic nie schudłam, NIE DZIAŁA



albo już tydzień trzymam dietę i spadly tylko 2 kg, to chyba za wolno nie? utniemy coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
bziubzius
FighterX
DJ_DoDo
to jak przy pierwszej próbie odchudzania mojej narzeczonej - "nie działa ta Twoja dieta", ale nie mogłem przetłumaczyć, że ja jej liczę i komponuję wszystko, ale jak poza tym co dostaje "w diecie" zajada chipsy i chrupki do serialu, pije pepsi i słodkie soki, no i słodkie wino jedno na dwa trzy dni to moje szczere chęci cudów nie zdziałają ale już zrozumiała i wszystko na dobrej drodze


Jestem na diecie od 2 dni i nic nie schudłam, NIE DZIAŁA



albo już tydzień trzymam dietę i spadly tylko 2 kg, to chyba za wolno nie? utniemy coś?


Muszę się więcej ruszać!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium