SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1365229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No że ich nie ma, że to podparcie jest na pięcie i z przodu po całej szerokości. Czyli że nie ma czegoś takiego jak łuk poprzeczny.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Meh.... awtedy jak wyjasnic to, ze czesc osob caly ciezar na na zewnętrznej krawedzi lub odwrotnie? Ze jwdna zesteon nie jest dobrze uzywana, a wkonsekwencji pojawia sie dysbalans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Bo to jest podobno indywidualna sprawa i trzeba do zagadnienia podchodzić szerzej niż do tej pory. Zresztą podobny podcast wrzucili barbell academy jakiś czas temu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Świat się zmienia, nauka idzie do przodu - a czasem się cofa . Ale warto poczytać, posłuchać i odnieść do siebie lub swoich podopiecznych. Mozna wyciągnąć ciekawe wnioski. Nie warto się zamykać na inne podejścia według mnie. Tyle że ja nie jestem ortopedą, fizjoterapeutą - i mi nie potrzeba aż takiej wiedzy żeby zrobić samemu czy z kimś dobry trening.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
O tu było też o tym:

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Obczaję
A ze wszystko idzie do przodu, wiadomo
Nic nie jest stale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Też sobie obejrzę cały czas pojawiają się nowe ciekawe badania, dlatego dobrze jest być na bieżąco, próbować nowych podejść, mieć otwartą głowę
Ostatni podcast o zdrowiu jelit i mikrobiomu, którego słuchałam też był bardzo ciekawy i właśnie doktor, która się wypowiadała kładła nacisk na to jak mało tak naprawdę wiemy o tym, co składa się na zdrowy mikrobiom, jak bardzo indywidualna jest to sprawa i jak nietrafnie używane jest pojęcie ''gut health''.
Tyle ciekawych rzeczy jest do przeczytania, że ciężko to czasem ogarnąć
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
FighterX
Jeżeli chodzi o buty to polecam markę Vivobarefoot - w Polsce rzadko dostępne i bardzo drogie, ale mam 4 modele i zamierzam wymienić większość obuwniczej garderoby na nie. Natomiast bardziej dostępne cenowo i regionalnie Merrelle wszystkie z dopiskiem "Barefoot".


Oglądałam Vivobarefoot niedawno, nawet fajny mają design mimo, że są dosyć szerokie. Drogawe ale w sumie wychodzą podobnie jak i nowy model Nike czy Adidas. Przypuszczam, że czujesz znaczącą różnicę kiedy zmieniasz ten model na ''zwykłe'' buty? Trenujesz w nich też?
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
missInvincible
Tyle ciekawych rzeczy jest do przeczytania, że ciężko to czasem ogarnąć

Dokładnie Ale to nie do końca jest dobre z punktu widzenia laika/ osoby dopiero wchodzącej w temat, bo jest też cała masa wielokrotnie powtarzanych bzdur.... Osoba z mniejszą widzą łyknie nie jeden absurd i dużo czasu minie zanim sobie uświadomi, że to nonsens A przy okazji narobi sobie krzywdy xxx

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
missInvincible
FighterX
Jeżeli chodzi o buty to polecam markę Vivobarefoot - w Polsce rzadko dostępne i bardzo drogie, ale mam 4 modele i zamierzam wymienić większość obuwniczej garderoby na nie. Natomiast bardziej dostępne cenowo i regionalnie Merrelle wszystkie z dopiskiem "Barefoot".


Oglądałam Vivobarefoot niedawno, nawet fajny mają design mimo, że są dosyć szerokie. Drogawe ale w sumie wychodzą podobnie jak i nowy model Nike czy Adidas. Przypuszczam, że czujesz znaczącą różnicę kiedy zmieniasz ten model na ''zwykłe'' buty? Trenujesz w nich też?




Moim zdaniem Vivobarefood są ok ale dla ciężarnej jak ma spuchnięte stopy albo dla kobiety ze stopą otyłą. Mierzyłam z ciekawości... Jeśli chodzi o ich wygląd to dla mnie nie do przyjęcia





Zmieniony przez - Julietta w dniu 2020-05-13 23:36:51

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium