SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1353615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776810
No niestety są takie akcje w życiu, że ciśnień jest sporo, a tak jak mówisz, jak przychodzi remont + praca zawodowa to idzie oszaleć. Przerabiałem remont kompleksowy mieszkania 3 lata temu masakra

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24256 Napisanych postów 25205 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020232
Mnie teraz czeka malowanie całego mieszkania po 4 latach wypadałoby odświeżyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Najgorsze będzie przewiezienie całego dobytku z mieszkania do domu. Masakra i aż mi się nie chce o tym myśleć. Zaczynam w najbliższą sobotę.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776810
A no to widać, że to przeprowadzka z mniejszego na większe. Super

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
No dużo większe. Kawał domu i wielka działka. Zostanę ogrodnikiem .
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776810
Ja się zastanawiałem jeszcze 4 lata temu nad budową, ale nie ogarnąłbym tego biorąc pod uwagę co mam w pracy od 3 lat. Ale super, że się udało Tobie to ogarnąć, ale fakt duża działka to kosiarkę dużą kup albo traktorek i jazda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
nightingal
No dużo większe. Kawał domu i wielka działka. Zostanę ogrodnikiem .


Też mi się marzył duży ogród, ale wtedy nie miałam świadomości jak dużo będę miała dodatkowej pracy
Ale nie żałuję, jesteśmy w trakcie zamawiania materiałów na decking, meble ogrodowe wybrane, grill zakupiony, jeszcze troszkę i będzie w końcu pięknie... No prawie pięknie bo za rok będzie jeszcze akcja trawy w rolkach
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72455
FighterX
Mnie teraz czeka malowanie całego mieszkania po 4 latach wypadałoby odświeżyć.


O tym samym z mężem rozmawialiśmy
Dom czy mieszkanie, jak chce się fajnie i czysto mieszkać to niestety ale trzeba często odnawiać, taka trochę Nie Kończąca Się Historia....

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Ja lubię mieszkanie - bo nic mnie nie interesuje poza wnętrzem. Ale przy tym wirusie się okazało że mój młodszy syn nie wyrabia w zamknięciu. najpierw go roznosiła energia, później się robił taki apatyczny i nic mu się nie chciało. On po prostu nie może być zamknięty. A jak się ma własne wielkie podwórko z dużym podjazdem gdzie mozna i rowerem śmigać to problem znika. I tak mnie żona i rodzina przekonała do kupna domu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
nightingal
No takie stresujące okresy mocno wybijają z rytmu i eksploatują i psychicznie i fizycznie. Fajnie że już po i mozna wyluzować trochę.


Aż tak daleko bym się nie zapędzała luzu nie będzie ale już stresu nie ma.
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium