SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185237

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Strangeman juz ci pisalismy nasza opinie na ten temat :} po co sie powtarzasz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2182
Zenith: ok pisaliście, ale tyle co kot napłakał, ale rozumiem że ogólnie jesteście ,,na nie" odnośnie tego białka. Tylko wiecie ja chciałem otrzymać jakieś głębsze opinie, ale spox.

Robie 1,5 tyg regeneracji
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39867
Strangeman - ja raczej bym sobie darował, ale może zapytaj w suplementacji - na pewno pomogą.

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8234 Napisanych postów 7169 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62753
prosze was odpowiedzcie mi czy to jest dobry trening
wtorek nogi+ramiona
czwartek klata+tric
sobota plecki +biceps +przedramie
czy jest dobrze??

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8234 Napisanych postów 7169 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62753
a i czy ja moge wyciskać sztange zza karku ?? mam 16 lat i jeszcze rosne nie będzie to hamować wzrostu ??

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8234 Napisanych postów 7169 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62753
a i czy jeszcze jaki posiłek jest najlepszy po treningu ?? na odżywianiu mi nie odpowiadają na to pytanko więc pytam tutaj i czy 1 litr mleka i 6 kromek chleba z serem białym i miodem wystarczy ??

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bajanek a to nie troche za duzo? Nie masz sie kazdym posilkiem najadac na maxa :} trzeba jesc mniej a czesciej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8234 Napisanych postów 7169 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62753
no niewiem czy to tak dużo ale to dobry posiłek po treningu dlamnie to tak wmiare ten posiłek

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam raczej preferuje jakis napoj proteinowy :}
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
posiłek potreningowy powinien zawierać ww proste[dla uzupenienia energi] ,czyli np glukoze , polecam sok + kilka łyżek glukozy

po około 40 minutach posiłek składający sie z węglowodanów złożonych oraz protein
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły