SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2184989

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2182
BOJSY mam pytanie co sądzicie o: BIAŁKU ZWIERZĘCYM Z ,,RZEŹNI" ZA KG 20 ZŁ, JAK JE DAWKOWAĆ ITP. DORADŹCIE OK???? TO NIE DLA MNIE , TYLKO DLA KUMPLA, SPOX NIC NIE BIORE.

ahe musze sie pochwalić robie trica na krześle, nie na poreczach tylko krzesło i ugiecia ramion, to jestem nawet dobry bo 4 serie robie z 10, 15, 25 kg z obciążęniam 15 powtórzeń. Polecam te ćwiczenie!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1295
Listek2004: dokladnie tam powinna sie zaczynac gora miesni brzucha, jak go porzadnie przypakujesz to powinno sie wyrownac
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
******lenie o Chopinie!!!! tam rzeczywiście jest bład: POWINNO BYĆ:podciaganie sztangi do klatki wąskim uchwytem w opadzie tułowia. PRzyznaje że się zapędziłem
A co do pocieszania to moze zeczywiscie nie wyglada to najlepiej ale nie powiem ze wygląda****OWO bo tak nie wyglada a jak ktoś sie nie zna to wcale nie powie ze on ma mało w klatce, a jego efekty cwiczen bedzie widać i raczej nikt naplaży nie będzie tego oceniał przy pomocy centymetra krawieckiego!!!!!
Pozdro 600!!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 16 lat. 40 w lapie. Klaty niemierzyłem. ok 73 w talii. Dźwigam z 85 albo 90 na klate. Jak zaczynałem mialem 35 w lapie i dźwigałem 60 kg to było 6 miesięcy temu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6474
wyciskam 107 kg w maju 16 lat .Brałem kreatyne ,sporo gainerów ,raz ZMA .Czy moge brac jakies łagodne PH i czy jest tego sens .Mam teraz kretyne vitalmax .PO tym cylku cos planuje .Co mi doradzicie ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
jeśli chcesz zostać zawodowym kulturystą to ph pozostawiam tobie do wyboru
a jeśli chcesz troche "dopakować" no to zdecydowanie nie są potrzebne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417


dzieki za rade magnetis Bede Wielki i nie bede miał dziury
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2182
BOJSY mam pytanie co sądzicie o: BIAŁKU ZWIERZĘCYM Z ,,RZEŹNI" ZA KG 20 ZŁ, JAK JE DAWKOWAĆ ITP. DORADŹCIE OK???? TO NIE DLA MNIE , TYLKO DLA KUMPLA, SPOX NIC NIE BIORE.

ahe musze sie pochwalić robie trica na krześle, nie na poreczach tylko krzesło i ugiecia ramion, to jestem nawet dobry bo 4 serie robie z 10, 15, 25 kg z obciążęniam 15 powtórzeń. Polecam te ćwiczenie!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Strangeman : nic mi nie wiadomo o tym białku

robie podobnie do ciebie pompki w podoporze tyłem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Strangeman pierwsze slysze o czyms takim :o ja preferuje bardziej pewne bialka :} a nie jakies z rzezni... Nie wiadomo co ci dam dodadza
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły