BOJSY mam pytanie co sądzicie o: BIAŁKU ZWIERZĘCYM Z ,,RZEŹNI" ZA KG 20 ZŁ, JAK JE DAWKOWAĆ ITP. DORADŹCIE OK???? TO NIE DLA MNIE , TYLKO DLA KUMPLA, SPOX NIC NIE BIORE.
ahe musze sie pochwalić robie trica na krześle, nie na poreczach tylko krzesło i ugiecia ramion, to jestem nawet dobry bo 4 serie robie z 10, 15, 25 kg z obciążęniam 15 powtórzeń. Polecam te ćwiczenie!!!!!!!!!!
ahe musze sie pochwalić robie trica na krześle, nie na poreczach tylko krzesło i ugiecia ramion, to jestem nawet dobry bo 4 serie robie z 10, 15, 25 kg z obciążęniam 15 powtórzeń. Polecam te ćwiczenie!!!!!!!!!!
http://www.sfd.pl/temat47683/strona993/ - najstarsze moje fotki
http://www.sfd.pl/temat47683/strona1076/ - starsze moje fotki
http://www.sfd.pl/temat47683_strona1123/ -nowe moje fotki



