SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1493024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
dzięki dziewczyny mam nadzieję, że sobie przypomnę co ja tam dokładnie dodałam jak już zbiorę się do pisania przepisu zawsze mam zagwozdkę bo nigdy nie zapisuję szczegółów, poza tym co wpiszę w dziennik żywieniowy.

Ostatnio jeden z trenerów przyszedł i zaczął głosno ''narzekać'' że jest syf i musi sprzątać sztangielki to tamte dwa bociany mu zaczęły wtórować, że ''faktycznie kto to taki syf robi, jak tak można'' - smieją się prosto w twarz. A zachowują się tak chamsko i ordynarnie , że może i trenerzy się ich boją






Zmieniony przez - missInvincible w dniu 03/05/2017 17:07:33

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
te tortilki sama robisz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
nie , te akurat kupne , bo temu, kto je jadł było wszystko jedno a w sumie przygarnęłabym jakis sprawdzony przepis na tortille. Robiłam kiedys z mąki gryczanej ale smierdzi gryką fu

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4325 Napisanych postów 18005 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 282956
ja na tortille ma zapisany przepis z mąki owsianej z siemieniem lnianym, ale nie robiłam, więc nie wiem jak to wychodzi w sumie
...
Napisał(a)
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 2338 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72215
Ja robię tortille z takiego przepisu:
320 g mąki pszennej pełnoziarnistej
80 g mąki pszennej
55 g masła
190 g wrzącej wody
1/2 łyżeczki soli

Mieszam mąki z solą, dodaję pokrojone masło i rozcieram na kruszonkę. Potem wlewam wrzącą wodę i mieszam aż mąka wsiąknie płyn. Robię kulę z ciasta i dzielę na około 10 części. Odstawiam na godzinę pod ściereczką. Potem każdą kulę rozwałkowuję na cienki placek i smażę na średnim ogniu na suchej patelni po ca 40 sekund z każdej strony. Zawsze się udawały z tego przepisu, nic się nie kruszyło itp
...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
A to nie ma kogoś z mocniejszą ręką w "zarządzie" klubu co by ich kulturalnie wyp*** z siłowni?
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229519
Wlasnie myslalam, ze lustrzanka i jakis fajny jasny obiektyw Bardzo ladnie.

Tym ciachem 1000kcal to robisz furore! Dolaczam sie do grupy nasisku - przepisik poprosimy.

Bociany faktycznie do odstrzalu...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
bziu - połączenie brzmi ciekawie

anchy - dziękuję bardzo, na pewno wypróbuję !

eve - do tej pory nikt się taki nie znalazł bo syf robią niezmiennie. Ale muszę przyznać, że słaba tu kultura bo większosć ludzi nie odkłada po sobie ciężarów, a laski wynoszą mniejsze ciężarki i chowają gdzies po kątach - dlatego często piszę, że zmieniałam rozkład bo nie mogłam znaleźć sztangielek itp.

Tea - dzięki dzisiaj naskrobię. Aparat to Nikon d5500, obiektyw I don't know nie za bardzo znam się na aparatach i używam swojego głównie do zdjęć jedzenia mój chłopak inetresuje się fotografią

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
28/04/17
DT BTW 140/60/200
tydzień 1/9


Trening A klatka + biceps + łydki

1. Wyciskanie sztangielek na skosie 15/12/10/8/8/12/15/max
15x8kg / 12x10kg / 10x12kg / 8x16kg / 6x18kg / 12x12kg / 15x10kg
15x5kg / 12x7kg / 10x10kg / 8x14kg / 8x16kg / 10x14kg / 12x10kg / amrap = 20x8kg

Zapomniałam tego maxa ale już mi ręce się trzęsły jak głupie. Trochę dziwnie porozkładałam ciężary, lepiej by było zacząć nieco niżej.
Jak zwykle też się zapędziłam z ciężarem w najcięższej serii tralalalla. Zawsze tak jest.

Ja mam propozycję, żeby wyrzucić tą jedną serię na 8 powtórzeń. Myślę że przy ograniczeniach kalorycznych ona nie jest potrzebna.

2. Power fly na ławce ze skosem dodatnim z użyciem gumy (loop lub prosta) 8/10/10/max
bez gumy: 8kg/10kg/10kg/8kgx15
bez gumy: 8kg/10kg/10kgx12/8kgx16
bez gumy: 8kg/10kg/10kg/8kgx15


Tutaj el regreso. No tak jak wyżej już mi ręce odmawiały posłuszeństwa, klata paliła, szczególnie w maxie.

Nie przejmuj się tym za bardzo. W ćwiczeniach asystujących - jak to właśnie - spadki będą normą i jest to normalne.

3. Uginanie ramion ze sztangielkami podchwyt 8/10/10/max
5kg/8kg/8kg/6kgx14
6kg/7kg/8kg/6kgx14
5kg/7kg/8kg/5kgx18


Tutaj jak zawsze, jakie sztangielki złapię, tak robię przyznam, że nie skupiam się nigdy na robieniu bicka (znaczy się na progresowaniu), bo nie za bardzo mi zależy, żeby rósł. W sumie to wolę mieć mniejsze ramiona - przy niskim bf mocniej zarysowane bicki i tricki są fajne, przy takim bf jak ja mam wolę mieć cieńsze łapki.

Byle zrobić - nie ma ciśnienia na ciężary żadnego.

4. Łydki – freestyle
nie było dzis
na maszynie : 34kg x15/15/15
34kg x15/15/15


OK

5. Brzuch – freestyle
rzymska: 20/20/20 + plank 2s
rzymska: 20/20/20/15
rzymska: 20/20/15/15


Ok.

OK

6. Wznosy z opadu 3s
3x25p

OK

7. Interwał
cardio 30min marszu pod górkę

Taki kaprys.

OK



Byłam w kinie na Guardians of the Galaxy vol. 2 oooooo to jest dla mnie zaskoczenie roku pierwsza częsć w ogóle mi się nie podobała - i teraz zastanawiam się dlaczego - muszę obejrzeć jeszcze raz. A nowa częsć jak dla mnie rewelka - swietny humor, baby Groot rozkładał mnie na łopatki, taki był słodki. Efekty po bandzie, takie filmy trzeba oglądać w kinie, inaczej nie ma sensu się w ogóle za nie zabierać.

Też planuję iśc na to przy najbliższej okazji ze starszym synem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

electro
Polecane artykuły