ekipa:
pas neoprotenowy - przy ostrym treningu, albo przy aerobach powoduje spalanie tłuszczu w miejscu na które jest założony. Wygląda to troche jak pas skórzany tyle że od wewnątrz jest pokryty jakąś gumową, izolacyjną powłoką (to chyba ten cały neopren
), kosztuje od 15-40 zł. w popularnych hipermarketach.
Jak juz chcesz brać glutaminę to zakup dużo białka (polecam serwatke 80 treca) bo inaczej miniesz sie z celem, no i dużo pij podczas treningu - może uda Ci sie spompować
!!??
"assasin de la police"
pas neoprotenowy - przy ostrym treningu, albo przy aerobach powoduje spalanie tłuszczu w miejscu na które jest założony. Wygląda to troche jak pas skórzany tyle że od wewnątrz jest pokryty jakąś gumową, izolacyjną powłoką (to chyba ten cały neopren
), kosztuje od 15-40 zł. w popularnych hipermarketach.
Jak juz chcesz brać glutaminę to zakup dużo białka (polecam serwatke 80 treca) bo inaczej miniesz sie z celem, no i dużo pij podczas treningu - może uda Ci sie spompować
!!??
"assasin de la police"
"Zryciuchy rulezzz"
. zainwestuj w odżywki i suple
!!!!!!!!!!!!!! Co do tych spięć brzucha to niezły jesteś, ale rekordu (12000 w godzine) nie pobijesz
.
, trzeba sie napocic żeby spadły centy w pasie
, smiechu warte.