SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185408

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa:
pas neoprotenowy - przy ostrym treningu, albo przy aerobach powoduje spalanie tłuszczu w miejscu na które jest założony. Wygląda to troche jak pas skórzany tyle że od wewnątrz jest pokryty jakąś gumową, izolacyjną powłoką (to chyba ten cały neopren ), kosztuje od 15-40 zł. w popularnych hipermarketach.
Jak juz chcesz brać glutaminę to zakup dużo białka (polecam serwatke 80 treca) bo inaczej miniesz sie z celem, no i dużo pij podczas treningu - może uda Ci sie spompować !!??

"assasin de la police"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Copkiller: mam taki pas chyba, kiedyś starszy go stosował aby schudnąć - d**** bez ćwiczeń
Stosowałem w wakacje przy ćwiczeniu w bluzach aby troszkę się spocić (i byłem non toper mokry).
A co do Białka, to zamierzam kupić w listopadzie (ale poczekamy zobaczymy, może w październiku już będzie...).


*** SNP - Stowarzyszenie Nieumarłych Poetów *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 58169
Kreatynę możesz spokojnie połączyć z l-glutą, dekstrozą (działa identycznie jak glukoza) i białkiem - także serwatką. Zamiast gluty może być też BCAA, ale z kretką lepiej glutę. BCAA ma nieco szerszy zakres działania niż gluta, dlatego możesz ją brać nawet samą.
W tym zestawie co podałeś wykluczają się BCAA i l-gluta - mają podobne działanie i branie ich jednocześnie nieco mija się z celem, efekty nie będą się "kumulować".

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa:
"A co do Białka, to zamierzam kupić w listopadzie (ale poczekamy zobaczymy, może w październiku już będzie...)." - hehe - białko sie nonstop bierze - to podstawa, a nie tak raz na 3 miechy . zainwestuj w odżywki i suple !!!!!!!!!!!!!! Co do tych spięć brzucha to niezły jesteś, ale rekordu (12000 w godzine) nie pobijesz .
Ten pas najlepiej nosić podczas aerobów, sam w sobie chyba nic nie daje , trzeba sie napocic żeby spadły centy w pasie , ale starzy tak zazwyczaj mają że albo biorą sie za diete bez treningów i sie dziwią że nic im nie daje, albo kupują jakieś pasy i nie trenują , smiechu warte.

jaguar:
dziekuwka za odpowiedz - potwierdziłeś moje przypuszczenia, co do tych aminków to zostało mi 120 tablet po ostatnim cyklu (nie moge tego gowna przełknąć ! lol !) i nie wiem co z nimi zrobic. Glutamina mi nie starczy na cały cykl wiec albo bede musiał dokupić drugą, albo jakoś połączyć z BCAA (np. BCAA 5 tablet przed treningiem, zamiast 3 tablet glutaminy i już styknie).

"assasin de la police"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 58169
Szkoda, żeby aminki się zmarnowały - wykorzystaj glutaminę a potem dokończ cykl łykając tabsy - musisz wytrzymać;).

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cop: ja ciągle dostarczam białko (tyle, że z pożywienia), a z odżywki to około października-listopada sie zobaczy!

*** SNP - Stowarzyszenie Nieumarłych Poetów *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, chcialbym prosic specjalistow o plan treningowy i diete.
wczesniej cwiczylem, ale wakacje i wiadomo...teraz jestem juz po 2 tygodniowym treningu "rozgrzewajacym" ;O Acha mam 16 lat. Wymiary: wzrost - 186cm, waga - 74kg, biceps - 34,5cm., klatka - 101cm. Wycisne 65kg z 3 razy. Prosze o plan i diete adekwatna do predyspozycji.
Pozdrawiam i z gory wielkie dzieki!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa--jakie bialeczko kupujesz??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
nie rozumiem dlaczego ludzie pisza cos takiego ze wakacje no i wiecie czego niektorzy co cwiczą przez caly rok szkoly nie cwicza w wakacje? przecierz jak ktos nie lubi cwiczyc to po co sie meczył przez caly rok szkoly? to jakas paranoja

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Tylko wytrwałość czyni mistrza
Aktualizacja profilu[31.8.2003] Uaktualnie profil[30.9.2003]
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie Na Forum!)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 6-ciu Miesiącach)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31691
scd popieram

cop nie trzeba brać odzywek białokwych ja wszystko dostarczam z jedzenia

ja se myśle jakąs odzywke dodatkowo kupić ale pewnie mi nie pozwolą ale coś wymysle


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

mięśnie to podstawa

oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły