SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1366185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
missInvincible
Pół biedy, ze to kontuzje, które nie wykluczają z jakiejkolwiek aktywności


Ostatni raz plecy 3 tygodnie wyjęty z życia, cały czas na lekach pochodnych tramalu i wsiadanie do auta przez 5 minut

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
No dobra ... a jak teraz? Powrót do pełnej sprawności czy jednak musisz uważać żeby się nie przeciążać i uważać co robisz na siłowni?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
O ile dobrze pamiętam Rion bawi się teraz na KB i TRX w ćwiczenia z zakresu "funkcjonalnych".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Podsumowanie tygodnia 14 redukcji

Dobry tydzień pod względem diety i aktywności. Waga i pomiary na razie bez zmian.
Obecna waga to 61kg - no niech by jeszcze ten kilogram z hakiem zleciał a bym się cieszyła, bo nigdy wcześniej się nie udało zejść do 5 z przodu właściwie to bardziej bym się cieszyła jak by mi się ramiona wysuszyły ale coś ciężko to widzę.

Może jeszcze ten tydzień na podobnych kcal, kolejny tydzień około zera i ostatnia prosta na redukcji.
Długa ta redukcja wychodzi i waham się co robić ale póki dobrze się czuję, mam ochotę jeszcze coś z tej redukcji wycisnąć.

Szybka fota z rana.




9

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020315
Sucho to wygląda myślę, że możesz jeszcze się pokusić o ten 1kg, ale wydaje mi się, że będzie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
W tej chwili wygląda to bardzo dobrze, ale jak chcesz zobaczyć ile jeszcze z siebie wycisniesz to walcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 62319 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777920
Super to wygląda Miss

Tak ostatnie miesiące to kettle, kółka gimanstyczne, gumy. A co mi jest nikt nie wie. Na prześwietleniu wyszło zwężenie L5-S1, podobnie na rezonansie ostatnio i tomografie, ale na co dzień od 2-3 miesięcy jest w porządku, tylko jak już mnie złapie to trzyma miesiąc i nie tylko boli ale jestem wycięty z życia zupełnie.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Pięknie idzie bo mięśnie nadal pełne więc idealna redukcja :) jak się czujesz dobrze to po przerwie można jeszcze pocisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
Piękne efekty ale i pracy wiele włożone więc nie mogło być inaczej :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Chyba się już przeprowadze do tej Anglii. niech stracę
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

WHEY premium