SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185141

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema jak sądzicie 120kg w martwym ciągu po 4 miesiącach ćwiczeń dokładnie po 4miechach i 6dniach to dużo czy mało?.

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Ashanti & Alicia Keys to moje kochanki.
Desire wisi mi 300milionów zielonych! kumacie?!.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Ostra jazda , juz mam tych 10 dniach 0,4 cm w lapie wiecej 1 cm w klacie i 1,5 w pasie
Az mi rozstep wyskoczyl
Jednak co to znaczy 250 g bialka dzienne podzielone rownomiernie na 6 posilkow i zupelna modyfikacja treningu polaczona z 8h snu .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7786
magic wracajac pare postow wczesniej, doskonale Cie rozumiem jesli chodzi o grupe ultras, ale nie tlumacz sie nikomu, ze nie jestes kibicem z serii glupich dresiarzy ktorych nie lubia ogolnie "normalni" ludzi Ci z sfd tez, ja to olewam, bo najwiecej gadaja Ci ktorzy nie siedza w tych klimatach
PS. a brudow tez bardzo nie lubie i czesto da sie odczuc taki konflikt na wlasnej skorze :)
Pozdrawiam
chwdp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17754
Shatter w jaki sposob

d.j666
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
yoo, mam pytanko chciałbym sobie zapodać kreatynke- jakiś pół kilo by wystarczyło na poczatek do tej pory raczej napierałem na suchacza- doradzacie mi jakieś komponenty do kreatynki ??? THX z Górki !!!

RE5PECT

Dobry Bic to Duży Bic !!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Shatter jeśli dobrze zrozumiałem twierdzisz, że Dresiasze są głupi. Mylisz się znam kilq naprawdę porządnych dresiarzy, sam jestem jednym z nich.

...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Ashanti & Alicia Keys to moje kochanki.
Desire wisi mi 300milionów zielonych! kumacie?!.
Martwy Ciąg zapraszam ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69375 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17754
Stara z tego co znam Shatter to źle go zrozumiales

d.j666
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 28540
Ja jak zaczynałem to był szopka przez 3 miechy miałem dwie hantle po 3 kilo jak zaczynałem miałem coś 12 , 5 roku i 26 w bichu .
Dzisiaj moje wymiary macie w profilu wszystko jest prawdą bez kitów teraz aktólanie macham 18 kg hantlami na bicho w seri .
Ćwiczę już prawi 2 latka ale to była zabawa na początku od roku jadę na poważnie i są tego efekty .
Genetykę odziedziczyłem po ojcu który w młodości wyciskał 172 kg i całkiem niezłe te geny masa idzie siła też .
Dobra ja zmykam na trening do piwnicy narka .


"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia .

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7786
StaRa_EkiPa: nie twierdze tak, bo musialbym wiekszosc kumpli i poniekad siebie nazwac glupkami, tylko tak sie utarlo i juz nikt nie chce zmienic swojego nastawienia, dla wielu czlowiek w dresach krotko ogolony to przestepca i zadymiarz (nie powiem ze sie nie bijemy, ale jak trzeba i nie byle kogo, tzn w naszym pojeciu byle kogo (brudy) ale to juz inna bajka, chodzi mi o to ze nie przechodniow czy starsze panie :>>> )
Teraz kazdy uzywajac slowa ktos mnie napadl albo pobil uzywa slowa jakis glupi dres czy cos w tym stylu i ural sie glupi stereotyp, to tak jak z kulturystami, kazdy wielki albo ma pusta glowa, ale bierze sterydy albo to i to, takie jest spoleczenstwo i jezeli by sie tym przejmowac, niemoglbys zostac nawet ksiedzem, ktorzy za pieniadze na tace kupuja nowe fury a kosciol maja w dupie )) Kochana Polsko
Pozdrawiam dresiarzy, zadymiarzy i wszystkich ktorzy nie lubia brudasow (nie koniecznie metali)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
... mam propozycje!!!!, panowie może porozmawiajmy o tematach związanych z siłownia a nie czy ..."dresy są ok, czy też nie"
P.S
STAL RZESZÓW !! HOOLIGAN'S tu są porządne dresy i nie tylko ! ... pozwolicie ze wróciłem do waszej gadki :D:D:D


"Siła i wiara zrobi z Ciebie kafara"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły