SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2188545

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
no wlasnei nic nei robilem . od wczoraj wznowilem prace nad nogami i dzisaj ledwo laze.
sofmiarke?? jaka miarke?? lol
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
nie spamuj
znacie jeszcze cos na kaptory oprocz sztrogsow?? bez uzycia maszyn.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
to aparat

podciąganie sztangi wzdłuż tułowia fajnie wchodzi na kapturki

co jest , nie widziałem części wypowiedzi


Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2004-05-30 11:27:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417
"co jest , nie widziałem części wypowiedzi " yarek to sa czary buahhaha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ej Danielloo zdziwiony jestes ze on podnosi 75?
ja tez mam 15 lat prawie 16 i podnosze 70 2x
ćwicze od jakis dwoch miesiecy a na poczotek bralem 60 kg

i jesio cos moj kolega tez ma prawie 16 lat i podnosi
,tu sie zdziwisz, 124 kg
i niczego nigdy nie bral
cwiczy od roku
poprostu zawsze mial pary
a poza tym on ma ok 170 cm wzrostu wiec nie jest tez duzy
heh
pozdro orel
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417
a ten ^^^^^^^^^^^^^^^^^^
////////////////// to sie z choinki urwał buahahahhaha danielo juz tu nie bylo od chyba roku buahahahahah brawa dla tego apna
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 39867
Mottor 16 - pewnie że tak, Michaił zrobił nas w siuśka i dał plan, który NA PEWNO nie było na siłę... Obadaj - https://www.sfd.pl/temat104858/strona46/ - i ile powtórzeń i serii jest? Poza tym - początkiem bym tego nie nazwał, bo był to cykl po prawie półrocznym treningu, a poza tym wcześniej ćwiczyłem jeszcze innym planem... :-]
Druga sprawa - co do krety - a widziałeś jaką buźkę wstawiłem? Nie pouczaj mnie, bo dobrze wiem czym jest kreatyna...

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44059
SIema Sztangamen, jaki ten internet maly

Kileri jak mozna zgubic 4 cm w udzie, wydaje mi sie ze zle zmierzyles, albo tluszcz spaliles, bo 4 cm miesnia tak latwo nie schodzi.
Jesli chodzi o cwiczenia na kaptury to sa to wszystkie wznoszy sztangi do szyji, unoszenie sztangielek w bok, z tym ze trzeba pamietac o tym, aby lokcie byly powyzej poziomu barkow, gdyz praca czworobocznych zaczyna sie tak naprawde powyzej tej granicy, skuteczne jest tez, wykonywanie tych cwiczen z zatrzymaniem ciezaru w szczytowym napieciu na 2-3s.

Buuuuuuu cos Ci sie pomyslilo, przeczytaj ostatnie strony, a nie pierwsze.

KoZiK faktycznie Michail olal sprawe treningu cyklicznego, ktory byl tak bardzo propagowany swego czasu. Uwazam ze poczatkujacym sie jest do tego momentu kiedy sie nie wyciska wiecej niz sie ma w klacie, ale od kazdej reguly sa odstepstwa, a to jest tylko moje subiektywne zdanie. A jesli chodzi o kreatyne to troche nie zrozumialem twojej mysli i wyszlo male nie porozumienie, w kazdym badz razie luzz

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
masz arcje ze trocher tluszczu spadlo z ud ale miecha tez.
dziex za rade.
sztangamen chyba taka masz ksywke...do jakiego liceum sie wybierasz bo moze siem spotkamy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły