SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT MissInvincible

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1492154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1739 Napisanych postów 2717 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 241274
a gdzie ten przepis Uli? chętnie bym wypróbowała. Te Twoje też wypróbuję Miss


Zmieniony przez - cod123 w dniu 2016-07-29 11:24:41
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
O, Asia, dobrze wiedzieć, muszę spróbować uwielbiam kluchy. Chociaż najbardziej lubię te lekko podsmażone po ugotowaniu

cod łap : https://www.sfd.pl/[BLOG]_Ula_w_kuchni-t1103301-s3.html

Suicide Squad z każdym nowym trailerem wydaje się jeszcze lepszy myslę, że się nie zawiedziemy
Najbardziej interesuje mnie postać Jokera, choć nie wierzę, żeby ktokolwiek był w stanie przebić rewelacyjnego Heath Ledger'a

Night ja na bajki również chodzę bo lubię. Teraz na Gdzie jest Dory się szykuję.




Zmieniony przez - missInvincible w dniu 2016-07-29 11:33:06

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682929
Byłem na Dory - sympatyczna bajka jak dla mnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 123957
Też wybieram się na Suicide Squad :)
Na Dory byłam i polecam. Śliczna i fajna bajka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
kinomaniacy

dobrze wiedzieć, na niedzielne popołudnie będzie jak znalazł

Ps. zauważyłam, że na bajkach 80% publicznosci to i tak dorosli

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 2013 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23896
a ja mam czasami wrażenie że bajki są robione pod dorosłych
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 535 Napisanych postów 2432 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 151648
ja teraz chodze tylko na bajki do kina
Dory fajna, Zwierzogrod fajny, nowe Mamuty ujda, szalu nei ma, ale nei jest az tak zle jak opisuja :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
Asia - dokładnie, wiele żartów i aluzji jest skierowanych do dorosłych, dzieci nie są w stanie ich wyłapać.

strumyk - Zwierzogród podobał mi się najbardziej


A propo kina to Jason Bourne mi się nie podobał, bardzo dużo akcji ale fabuła hmm... jak dla mnie brak fabuły. Nawet na chwilę przysnęłam, bo późno było

A Dory - mieliscie rację, urocza bajka, zdecydowanie lepszy wybór niż JB



30/07/2016
DT BTW 130/60/290




Mobilizacje:
rotacja wew. barków, rozciąganie kanapowe, mob. biodra z ugięciem, rozciąganie łydek


Trening:

1. Podciąganie 3x6 clusters
2+2+2 / 2+2+2 / 2+2+2
2. MC sumo 10/10/10/8/6
50/60/70/80/85
3. Wykroki chodzone długie 4x10
15kg core bag x 10/10/10/10
4. Wznosy na jednej nodze 3x10
10/10/10
5. Wyciskanie hantli na skosie 12/10/8/6
10 / 12 / 14 / 16
6. Wznosy hantli bokiem 3x15
3kg x 15/15/15


Freestylowy trening rozruchowy nr. 3
Dzisiaj na tapecie MC sumo, którego dawno nie robiłam. Oj tutaj idzie dużo ciężej niż w klasycznym ale za to cała moc idzie z nóg i posladków, plecy dużo mniej zaangażowane. Może warto byłoby włączyć sumo do planu
Reszta OK, nie ma zbytnio co komentować.


Miska:

Podliczałam makrosy na koniec dnia i się okazało, że jestem aż 100g węgli w plecy, no ale już nie zamierzałam dojadać.
Dzis lekki iifym, bo na kolację były dwie małe pszenne torille. Chłopak przyrządzał dla nas fajitę z wołowiną i kurczakiem ale torille kupił gotowe a mi się już nie chciało robić oddzielnych dla siebie.






""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 6028 Napisanych postów 10090 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214583
31/07/2016
DNT BTW 130/60/190



Dnt. Zawsze niedziela była dniem treningowym ale teraz będę próbowała nowego systemu - treningi w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek, ze względu na to, że chcę mieć wolne i ''dłuższe'' weekendy. Często muszę podporządkowywać różne zajęcia wokół siłowni, którą zamykają w weekendy już o 19 i zaczyna mnie to wkurzać

Miska:






""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 2013 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23896
Miss a z czego te placuszki na drugim zdjęciu??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty kickboxing

Następny temat

Początki- siłownia POMOC :)

electro
Polecane artykuły