SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185285

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
ooo mam pare stron do przeczytania milooo.
pytanko: czy golicie siem pod pachami??!!

jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

Da Rude - Sandstorm to jest to, polecam!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz już o co pytać tylko o takie ******ły? Ale jak pytasz to ja sie nie gole pod pachami:) Powiem wam, że wy dobrzy do hama zbolałego jesteście! Ja biore na ławce po roku treningu 80 kg. Waże 69 kg i mam 182 cm wzrostu. Aha, jestem tu nowy i bardzo się mi to całe forum podoba. Do usłyszenia!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Ja sie nie gole pod pachami

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Trening na siłe zaczynam od poniedziałku , a dziś sobie ćwiczyłem klate z tripem i na trica "Francuskie wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej" brałem 25kg i to była akurat idealna waga przy której sie męczyłem co o tym sądzicie??

break dance forever!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje wm bardzo ze mi ktos przy planie pomogl...

MÓJ TEMAT NA https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=97286- 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
ja sie nie gole pod pachami to dobre dla d****i co sobie żona o tobie pomyśli? Ledwo sie trzymam na nogach po treningu


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aktualizacja profilu[29.6.2003]
Uaktualnie profil[30.7.2003]
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kileri: ja się gole pod pachami
Yarek: dobry wynik, a ile powtórzeń?.


...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
Yarekbboy ja francuskie takie robie:

12-20kg
10-20kg
8-25kg
8-12-25kg




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aktualizacja profilu[29.6.2003]
Uaktualnie profil[30.7.2003]
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
SCD: "to dobre dla d****i" Dzięki uważasz, że jestem d****em jak i wielu kulturystów!.
"co sobie żona o tobie pomyśli?" - że myślisz, goląc włosy pod pachami i używając mydła z ph5.5 neutralizujesz nie miły zapach i ograniczasz pocenie się... - to tyle łosiu!.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
jak sie zbulwersował dlamnie mozesz se i czoło golic wogule mnie to nie interesuje


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aktualizacja profilu[29.6.2003]
Uaktualnie profil[30.7.2003]
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły