SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No i super. Wymyk i odmyk
Tylko tę trawę byś skosił

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to teraz już prosta droga do MU - jedziemy


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-04-23 20:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
my chcemy Ci pomóc nie zabić ;) Ojan zapraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130982
Lucyna86
my chcemy Ci pomóc nie zabić ;) Ojan zapraszam :)
Jeszcze panteon musi się zgodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
@Lucyna/Ojan - Zapraszają, spiją i burpeesami zabiją..

@Szajba - trawa nie moja.

@Kabo - MU jak najbardziej, ale nie teraz.. Rok temu się napaliłem i niewiele wyszło - znaczy zacząłem budować bazę siłową.. i nadal ją buduję.

W porównaniu do dynamicznej wersji wymyku, to MU może i jest łatwiejsze.. Jest jakaś bariera psychiczna w ćwiczeniu z głową w dół.. Może dlatego tak uważam. Może zmienię zdanie jak opanuję oba ćwiczenia w zadowalającym mnie stopniu..
Do ćwiczeń dynamicznych trzeba odpowiednio przygotować stawy - stopniowo zwiększać obciążenie. Waga im niższa tym łatwiej

Zrobienie wymyku dało mi jakąś satysfakcję, ale to jeszcze nie to.. Jak zrobię tak jak Ty, to co innego Większa kontrola, a nie jak jakiś wiatraczek..
Na razie dobry i wiatrak. Mam nadzieję, że będzie to ewoluowało.

Nie na hura - na spokojnie, jak będą możliwości żeby w ogóle popróbować.

Spróbuję dać T2B zamiast wznosów nóg ugiętych w kolanach, może też pompki na niskim drążku czasem podmienię na dipy na drążku.

Nie wiem gdzie wstawić elementy dynamiczne, bo wykonanie tego przed treningiem obwodowym wypompuje mnie, a po treningu obwodowym - nie bedzie mowy o dynamice.
Ćwiczenie w osobny dzień nie wchodzi w grę..
Pokombinuję, jakoś w niskim zakresie powtórzeń.. To tu, to tam.. Żeby boleści się nie nabawić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
dla chcącego nic trudnego wierzę że gdzieś je wkleisz tak żeby było dobrze :) z czasem i więcej siły, mobilności i wytrzymałości przyjdzie to i będzie można wplatać w trening wszystko i bez zadyszki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607791
Panteon mnie również nie zadowala dynamiczna wersja wymyku, chciałabym tak jak Drazekm, zrobić L-sit, podciągnąć się i przerzucic nogi - pełna kontrola Jest nad czym pracować.
A burpees nie musisz od razu robić 10 czy 15, nawet 3-5 wystarczy w obwodzie i stopniowo progresować, zawsze to na kondycje wpłynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Cegiełka po cegiełce..

Jeszcze jestem obolały po treningu na placu, ale nie miało to większego wpływu na:

POMPKI NA PODŁODZE - 6x18/40s
Plank wysoki - 75s


Serie:
1-4 - z akcentem
5-6 - wypompowane Raz pozycja z jogi, a tak, to pompki (i półpompki..)

Więcej nic nie robiłem, bo w planie jutro lub pojutrze trening na placu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Lubię liczby!
Jednak nie dołączę.
Wystarczy że liczę pompki i podciągnięcia..
A! dipów nie wliczam do pompek, bo to kolejne ćwiczenie które bym musiał notować.. zliczać.. dodawać..
Chyba nie lubię liczb aż tak jak mi się wydawało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium