SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dobre!
Zwłaszcza końcówka!!

Odkryłem spodnie dla siebie - bojówki, które trzeba skrócić ledwie 4cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja stwierdziłam, że najlepiej czuję sie w dresach jeżeli mam do wyboru długie spodnie ;) zdecydowanie wolę krótkie spodenki i spódniczki ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Niewiele ćwiczę, to chociaż posędziuję

https://www.sfd.pl/KONKURS_WRZESIEŃ__DWOMA_RĘKOMA_JAKKOLWIEK_NAD_GŁOWĘ__2_HANDS_ANYHOW_-t1170761.html

Zapraszam serdecznie !

Szanse są równe, bo raczej nikt tego ćwiczenia nie wykonywał wcześniej, a wynik będzie wypadkową siły i mobilności.
Nie jestem przekonany co do porównywania kobiet i mężczyzn - czy to Wilksem, czy inaczej, ale i tak wyniki mnie bardzo ciekawią

Ciekawi mnie też kto podejmie wyzwanie, bo nie lada atleci się tu udzielają
Z tego co Masti pisał - może być więcej niż jedna nagroda jeśli frekwencja będzie duża..
Szczegółów nie znam, ale zachęcam do wzięcia udziału w konkursie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130989
Nie ma równych szans!
Kobiety mają większe fory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Równe szanse - nikt tego ćwiczenia na co dzień nie wykonuje! Nawet ja zrobiłem je tylko kilka razy w życiu (i to nie na maksa, tylko z ciekawości; był pomysł, żeby je robić, ale nie wyszło)

Fory - właśnie to napisałem, ale jak będą dwie nagrody (najlepsza kobieta/najlepszy mężczyzna), to przelicznik nie będzie miał znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ojan
Nie ma równych szans!
Kobiety mają większe fory!


Po co im dawać fory?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Na zachętę... bo nie wierzą w siebie!

Dyskutowaliśmy na ten temat kilka dni temu.
Regulamin już ustalony i tego będę się trzymał.

(chociaż dla podkręcenia atmosfery może zmienię coś w regulaminie w trakcie konkursu..)
ŻART!!!



Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-08-31 22:37:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Janek jakie fory??? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130989
Lucyna86
Janek jakie fory??? ;)
Fory bo przyjmuje się, że kobieta jest 20% słabsza od mężczyzny (tak pisali dawniej gdy nikomu się nie śniło o udziale kobiet w sportach siłowych). Próby konkursowe w naszym dziale pokazują, że kobiety są silniejsze od mężczyzn biorących udział. Teoretycznie miało to być kurtuazyjne wyrównanie szans w rywalizacji kobiet z mężczyznami ale praktycznie to stryczek na szyje biednym, słabych mężczyzn. Ale ja będę próbować się z tym zmierzyć .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Janek akurat myślę, że tutaj będzie wyrównana stawka ;) ja trzymam kciuki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium