SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
S&S

hack squat bodyweight - 3x5

GOBLET SQUAT - 3x5 (28)
1H SWING - 5x10/10 (28)
TGU - 5x1/1 (28)
BENT PRESS - 3x3/3 (24)


Środowisko sprzyjało spokojnej sesji. Robiłem bez zerkania na zegarek. Znaczy zerknąłem po wymachach (12:20) i po turkach (24:50).
Jakimś takim naturalnym rytmem robiłem. Nie wiem ile odpoczywałem, ale TGU zajęło z 10-11min pewnie. "Przerwy ile trzeba i jeszcze trochę."
Trening zrobiony na 2 pączkach i kawie. Do popitki bcaa, a po treningu - białko na mleku Rozpusta!!
Może odpalę BCAA z SFD (ma taurynę) - akurat na poranne treningi w przyszłym tygodniu.
W tym tyg weszły 4 sesje co mnie bardzo cieszy Oby tak dalej.

Jak dojdę do takiego poziomu z 32kg, to będzie OK. Może się uda do końca marca. Najważniejszy to spokój dookoła, żeby trening można było zrobić. W takich warunkach, to przy olaniu zegara trening z 32 może wchodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Żywy marsz - 4km

Ogólnie, to popłynąłem dietetycznie w ten weekend..





Ciekawostka na 1:18
Zawsze było obrócenie nogi na kolanie jako prawidłowe, a teraz już widać można sobie przesunąć nogę wykroczną.
Mam nieźle zjechaną skórę na kolanach przez ten piwot w TGU..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Ogólnie, to popłynąłem dietetycznie w ten weekend..
Nie Ty jeden Grunt to się zebrać w sobie i cisnąć z tym dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piętno Tłustego Czwartku niemal każdego dopada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Cisnąłbym, gdybym miał kiedy. W marcu w pracy szykuje się zapieprz, a w domu niemowlę - deficyt czasu..
Miska w tym tygodniu jako-taka - w sumie, to niedojadam raczej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kumulacja zmęczenia, deficytu czasu i szczypty stresu.
Samopoczucie kiepskie + ból głowy (pogoda? powyższe? na co zrzucić winę?)

Trening lekki:

S&S
GOBLETY - 3x5 (24)
1H SWING - 5x10/10 (24)
TGU - 5x1/1 (24)


Szkoda, że we wtorek nie udało się poćwiczyć, bo wyszła dosyć długa przerwa..
Myślałem, że w dniu "braku możliwości treningu z kulami" będę sobie robił coś innego (chciałem pompki), ale nie mam mocy.
Muszę raczej skupić się na ruchu jako-takim niż na robieniu formy. Z czasem wyniki będą się poprawiać, tylko, żeby ćwiczyć częściej
Każda sesja z kettlami jest dobra (choćby lekka, nieregularna).
Każda forma aktywności jest dobra (nie musi to być koniecznie trening siłowy).
I tego się muszę trzymać.

Planowałem w kwietniu coś ostrzej pojechać, ale na razie nie zanosi się na to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130990
"Każda forma aktywności jest dobra (nie musi to być koniecznie trening siłowy).
I tego się muszę trzymać.

Planowałem w kwietniu coś ostrzej pojechać, ale na razie nie zanosi się na to. "

Pierwsze mi się podoba
Nie mam tak dalekosiężnych planów . Jadę od zawodów do zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie mam warunków, żeby ostro ćwiczyć, bo albo brakuje czasu, albo sił, albo miejsca, albo zdrowia..
A jeszcze, żeby ćwiczyć ostro-regularnie-często, to już w ogóle..

Na początku roku S&S wpadało regularnie. W tym miesiącu ciężko będzie utrzymać 3treningi tygodniowo, ale będę robił co w mojej mocy

Dlatego każdy rodzaj aktywności - czy to S&S - nawet na lekko, czy jakieś inne wygibasy - resety, mobilność, czy co tam jeszcze --> wszystko jest na plus

Z ciekawostek - robię sobie codziennie hack squaty bez obciążenia:





Nie wiem czy to coś daje, ale robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
S&S
hack squat bodyweight - 3x5
- traktuję je rozgrzewkowo, do gobletów
GOBLET SQUAT - 3x5 (24,28, 28)
1H SWING - 5x10/10 (28)
TGU - 5x1/1 (28)


Goblety z 28 - ciężko
Swingi - ciężko było (oddech znacznie przyspieszył!), ale solidnie weszły w 11min.
Turki - odpowiednio! Poczułem i było git! Z lekkim zapasem, ale nie było warunków, żeby dokładać kilogramów. niecałe 9min.
Zerknąłem na zegarek na starcie, po swingach i na czas turków. Ćwiczę na czuja, a całość zajęła ze 20min.
Nie licząc rozgrzewki i gobletów, tylko część główna - SW+TGU. Przyzwoicie Mam nadzieję, że będzie mi tak szło z 32 w tym miesiącu!
S&S z 32kg w 30min byłoby super Byłbym usatysfakcjonowany!

Widzę, że 25.02 też robiłem to co dziś i też - na czuja - i zajęło to prawie 25min. Czyli jakiś tam krok do przodu zrobiłem.
Gdyby tak co sesję dokładać jedną serię z 32, to za 5 sesji czyli jakieś 10-14dni doszedłbym do całości z 32. Zobaczymy jak będzie.

Potreningowo:
Tiramisu - 230g = 700kcal.. 17gB, 30gW, 55gT (wybrałem średnią opcję kaloryczną w kalkulatorze)
Mam jeszcze drugi kawałek podobny i będę rozważał, czy zjeść.. Jak ja nie zjem, to się zmarnuje, a szkoda by było..


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-03-03 12:13:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Potreningowo:
Tiramisu - 230g = 700kcal.. 17gB, 30gW, 55gT (wybrałem średnią opcję kaloryczną w kalkulatorze)
Mam jeszcze drugi kawałek podobny i będę rozważał, czy zjeść.. Jak ja nie zjem, to się zmarnuje, a szkoda by było..
Nasze rozterki na redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium