SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wpadło dziś trochę WW. Niekoniecznie z kasz i owoców..
Przeglądałem trochę księgarskie nowości i mam kilka ciekawych pozycji na tapecie (biografię Agnieszki Rylik też).
Odkąd mam niemowlaka w domu to mało czytam, a książki nadal kupuję.. Niby mniej, ale jednak.

Nawet sobie przeliczyłem:
mam powiedzmy 100 ksiażek po 300 stron do przeczytania. Czyli 30 000 stron.
Czytając mizerne 30stron dziennie, daje to 1000 dni. Czyli do łyknięcia w 3 lata. Powiedzmy w 4 lata..
30 stron dziennie to jakieś 30-45min. Zależnie od książki...

Na początku bałem się że mi 50 lat wyjdzie.. 3-4 lata - śmiesznie to wygląda jak na kilka półek do przeczytania. Widać koniec. Byle czytać

Są różne challenge z książkami:
- przeczytam tyle książek ile mam wzrostu
- przeczytać 52książki w ciągu roku
- 2 przeczytane / 1 kupiona (to moje!).

(wstawanie o 5:00 żeby czytać też mi przeszło przez głowę, ale aż tak mi nie zależy, chociaż tu chyba moje lenistwo wyłazi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Przecież napisałem, że w jednym dniu tak zrobił - na filmie widać, że je ten cukier

Wszystko bierzesz zbyt doslownie,no i co z tego ze widac,liczyles ile ich zjadl ? :)
Nie chodzilo przeciez o jedzenie cukru tylko pokazanie ile go sie zjada byc moze nie majac o tym nawet pojecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Pokazuje, że je.
Film ma kilkadziesiąt minut - a opisuje 8 tygodni - wszystkiego nie pokaże

Może i dokonałem nadinterpretacji, ale film skumałem.

Drazek - pochwalił, zganił i jest na zero..


Pora wczesna, to się wytłumaczę. Po tygodniu pracowania na rano jakoś sam się wcześnie budzę (znaczy czasem po to, żeby nakarmić małą). Fajna sprawa, jeśli jest to naturalne wybudzenie. Jest czas na różne rzeczy, tyle, że trzeba działać po cichu
Na wstawanie wczesne z budzikiem się nie piszę póki co. Sen jest cenniejszy!


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-06-11 06:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A chcialbys .na + ? :)
Wstal rano a teraz spi :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-06-11 08:26:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Śpię? A widziałeś, że śpię??

Gdybym miał spać, to bym spał po porannym karmieniu..

Tymczasem domowe obowiązki + spacerek z wózkiem zaliczyłem
Już tu generalnie tego kardio nie wrzucam jako treningu, bo trochę nie wypada. Może jak jakieś większe osiągi będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
W sobotę byłem umówiony na street workout, ale deszcz lał, to zrobiłem kettle.
W niedzielę weszły 3 spacery.... tempo słabe, ale kilometraż spory.
W poniedziałek odpoczywałem..
We wtorek, czyli dzisiaj do południa:
- kardio z wózkiem przełamane:
- DIPY 6x5powt


Czułem dyskomfort w mostku, typuję nadal, że to po deck squatach, że też mnie ta 300 Maxwella podkusiła...
Nie umiesz - nie rób! Rób tyle, na ile umiesz. Taka moja rada..

W każdym razie - z dipów jestem zadowolony, bo kiedyś 5x5 nie wchodziło w grę, a dziś - po kilkutygodniowej przerwie w tym ćwiczeniu - weszło całkiem zgrabnie (choć nie do końca lekko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Rozpocząłem tydzień czwarty. Dzień średni:

(2x16kg)
5 high pull
5 snatch
5 military press
5 squat
x5 / 90s przerwy


Dzień średni niby, ale było dosyć ciężko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
Znalazłeś partnera do siłowni na dworze?
Szkoda, że padało


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-06-14 14:59:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Mam kolegę, który trenuje regularnie. Choć niezbyt często, bo 1-2x w tygodniu. Dzik taki...
A że pracuje na różne zmiany i ja też, to ciężko się zgrać. Do tego musi też pogoda być w miarę OK.
On sobie ćwiczy, a mi raptem kilka razy udało się przyłączyć. Oby udało się w niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
panteon

Nie umiesz - nie rób! Rób tyle, na ile umiesz. Taka moja rada..


Z czasem strasznie zawęziłoby się pole naszych działań
Nie umiesz - ucz się ! Rób tyle, by robić dobrze technicznie i ... jeszcze ze dwa razy

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium